Pagrindinis » Straipsniai » Burtai-Magija-Astrologija-Religija

Nelaikykite namie daikto, kuriam metas išeiti

Nelaikykite namie daikto, kuriam metas išeiti

Visuomenėje susiklostė tam tikros tradicijos. Vienos laikui bėgant traukiasi, kitos, nors ir žinome, kad tai iš senovės atėjęs paprotys, išlieka.

Pavyzdžiui, nuotaka puošiasi balta suknele, o eidami atsisveikinti su Anapilin išėjusiuoju daugelis renkasi tamsesnių spalvų drabužius.

Senais laikais, kai mirusiuosius šarvodavo namuose, audeklu uždengdavo visus veidrodžius. Buvo tikima, kad veidrodžiai turi magiškos galios ir tam tikrais atvejais žmogų gali net įtraukti ir įkalinti paslaptingame požemio pasaulyje.

O jei veidrodis suduždavo – tai jau tikra nelaimė. Viena vertus, įskilęs veidrodis, kaip ir puodelis, lėkštė ar koks nors kitas daiktas, jau savaime pavojingas ir jo geriau atsikratyti. Tačiau bioenergetikai sako, esą tokie daiktai patys prašosi išgabenami iš namų. Apie aiškiaregių, ekstrasensų ir kitų neįprastų gebėjimų žmonių požiūrį netinkamus naudoti daiktus kalbamės su jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladže.

Daiktai nori išeiti?

„Aš nenaudoju ir niekam nerekomenduoju naudoti jokių įskilusių, įtrūkusių, įlūžusių daiktų. Pavyzdžiui, įskilęs puodukas ar įskilusi lėkštė kelia tiesioginį pavojų, nes galima susižeisti, įsibrėžti į aštrų kampą. O jei į įskilusį indą įpilsite karšto skysčio, jis gali trūkti. Tarkime, jei į tokią lėkštę bus įpilta karšta sriuba ir ji truks jums rankose, paprasčiausiai apsiplikinsite“, – visiems žinomus dalykus primena jauniausia Lietuvos ragana tituluojama moteris.

Tačiau anot N. Saladžės, vien dėl to, kad daiktas yra pažeistas, jis tampa savotišku negatyvios energijos šaltiniu. „Net jei pažeistas daiktas mums labai brangus, jei mums jo gaila, jį reikia išmesti, nes jis pats tarsi sako, kad nori išeiti.

Nesvarbu, ar tai bus veidrodis, ar vazelė, ar lėkštė, jo nereikia laikyti namuose, nes nuo jo namuose sklis neigiama energija. Negailėkite tokio daikto. Išmeskite, nes laikyti jį, kai jis pats duoda savotišką ženklą, kad nori išeiti iš jūsų namų, kad jam čia ne vieta, yra blogai“, – bioenergetikų požiūrį atskleidžia ji.

Svarbiausia neapaugti daiktais

Ypač atsargiai, pasak Neringos, reikia elgtis su veidrodžiais. Tačiau ne todėl, kad senais laikais sudužęs ar įskilęs veidrodis keldavo prietaringą baimę. Atsargūs visų pirma turime dėl tos priežasties, kad aštrus jo kampas gali sužaloti. Vis dėlto bioenergetikų teigimu, esama ir daugiau priežasčių, nes veidrodis, pasak jų, lyg koks sugeriamasis popierius skystį, sutraukiąs neigiamą energiją.

„Savaime suprantama, kad senovinės spintos su veidrodžiu neišmesite. Bet jei manome, kad per daugybę metų jis sugėrė ne vienos kartos, kuriai tarnavo, neigiamas energijas, paprasčiausiai išvalome jį. Veidrodžius nuplauname vandeniu, kuriame ištirpinta valdomosios druskos. O po to nuvalome įprastu būdu“, – sako Neringa.

Buvo sakoma, kad įskilusio veidrodžio reikia kuo skubiau atsikratyti, nes tai esąs blogas ženklas, primename N. Saladžei senų laikų tikėjimus. O ji atsako, kad baimintis nereikia. „Jei kas nors sudužo, svarbiausia neišsigąsti. Reaguokime kuo ramiau, neskleiskime savo neigiamų emocijų. O jei sudužusį daiktą tinkamai apdorosite, jis nepadarys daugiau įtakos negu juoda katė, kuri „kalta“ tik dėl to, kad yra juoda. Jeigu nenorėsiu, man ir nepakenks.

Pavyzdžiui, kartą po lifto remonto jame atsirado veidrodis, o neatsargus kaimynas jį kažkaip užkabino ir numetė. Veidrodis sudužo. Subėgo kaimynai, ir viena sako: „kaip dabar mes šukes surinksime, juk negalima į įskilusį veidrodį žiūrėti?“ O aš pasakiau, kad jau nuvaliau su druska ir galima surinkti šukes“, – sako Neringa. Anot bioenergetikės, nereikia bijoti liesti šukių, tik daryti tai reikia atsargiai.

Jos teigimu, veidrodį, kurio namuose jau nebenorite laikyti, esą galima apiberti druska ir išnešti į šiukšlių konteinerį. „Kas su juo bus toliau, jums jau neturi rūpėti. Aš ir pati stengiuosi visus aštresnius daiktus išmesti, kad aplinka būtų aptaki, saugi“, – sako jauniausia Lietuvos ragana tituluojama moteris ir priduria: „Apskritai nereikia apsikrauti daiktais“.

Tikėti tuo, ką sako bioenergetikai ar ne – kiekvienas nuspręs pats. O štai vandens gydomąsias savybes mokslininkai tiria visu rimtumi. Tad kartą kitą juo nhusiprausti ar ką nors nuvalyti – tikrai nepakenks.

Nelaikykite namie daikto, kuriam metas išeiti


Kategorija: Burtai-Magija-Astrologija-Religija | Įdėjo: Admin (26.06.2014) | Autorius: balsas.lt Tinklalapis
Peržiūrų: 1113 | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
BMW 5 xDrive nuoma
skelbimai
Šiltiname EKOVATA šlapiu ir sa...
skelbimai
Visi pulteliai vartams 8685212...
skelbimai
LIETUVA- ANGLIJA- LIETUVA Kiek...
skelbimai
Greit kovoja su HERPESU, LŪPŲ ...
skelbimai
Daug finansavimas visiems...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх