Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » »

Mus saugo angelas sargas. Kaip prisikviesti angelus?

Sakoma: prašykite, ir jums bus duota. Tai tinka ir kalbant apie angelus. Apie juos girdime nuo vaikystės, tik ar susimąstome, kas jie yra iš tikrųjų, ar kasdienybės bruzdesyje, jau suaugę, prisimename, jog angelai ir dabar gyvena tarp mūsų ir yra visada pasirengę padėti, apsaugoti, nukreipti reikalinga linkme…

Tereikia paprašyti

Šių materialiame pasaulyje nematomų būtybių mes kas akimirką galime paprašyti pagalbos, pasiklausti veiklos ar judėjimo krypties, melsti apsaugos ar tvirtesnio ryšio su Dievu. Juk kas jau kas, o tiesiau už angelus iki Aukščiausiojo nukeliauti gali tik vedlių ir pakylėtų mokytojų dvasios bei šventieji… Ir jeigu tai suvoksite – meilė ir išmintis jums bus visada prieinama, tereiks tik paprašyti! Nes kai tik paprašysite pagalbos ir nusiteiksite ją priimti, angelai atsiras šalia jūsų, visada gerbdami jūsų pasirinkimą, neprimesdami savo valios. Patikėkite, jei užmegsite ryšį su šiomis nuostabiomis būtybėmis – jūsų gyvenimas tikrai pasikeis.

Kas tie angelai?

Angelai yra dvasinės būtybės, kurių svarbiausia – būti tarpininkėmis tarp mirtingųjų ir Dievo. Jie visada trokšta padėti, jus myli ir nori, kad būtumėte laimingi. Ir nesikiša į jūsų gyvenimą nekviesti. Tačiau kai išgirs jūsų kreipimąsi – ves jus ir patars. Kiekvienas angelas atlieka tam tikrą funkciją: kiekvienas unikalus, turi savo sritį. Todėl išsirinkite konkretų, atsižvelgdami į savo rūpestį ar problemą. Ir beliks tik atverti savo širdį bei protą – pamatysite, kad kviestis angelus netruks jums taps įprasta…Taigi įsivaizduokite, kad angelai gyvena jūsų kaimynystėje: leiskite su jais laiką, kalbėkitės, klausinėkite jų ir stebėkite, kas įvyks… Ėmus bendrauti su angelais pasikeičia požiūris ir reakcijos į visokias gyvenimiškas situacijas, o gyvenimas atsiveria visai nauju kampu…

Angelo balsas įspėja apie pavojų. Būna taip, kad iškilus pavojui galime išgirsti įspėjamąjį balsą „iš niekur“ – bet tik gresiant bėdai. Angelai bei dvasios ypač padeda žengiantiems tobulėjimo keliu. Tačiau nesaugo, negali jūsų sustabdyti, kai elgiatės blogai. Kontaktas su angelais vyksta per meilę, tad jei žmogus geba išsiveržti iš liūno, jo meilės laukas prasiplečia ir dingsta vienatvė, atskirtumo jausmas, jis pasijunta globojamas. Už tai turime būti dėkingi šalia atsiradusiems angelams.

Sargą turime kiekvienas

Ar žinote, kad, be visų kitų angelų, kiekvienas gimęs žmogus turi bent po vieną angelą sargą, kuris jį sergsti visą gyvenimą (apie tai kalba krikščionybė, judaizmas ir islamas)? Norite su juo susipažinti? Iš pradžių užsimerkite ir vizualizuokite savo angelą sargą, regėkite jį šalia, regėkite jį šalia. Kaip jis atrodo? Paklauskite, kuo jis vardu? Gali prireikti šiek tiek laiko, kol galėsite pamatyti, išgirsti jį.

Stipriausi angelai

Mykolas (hebrajiškai „panašus į Dievą“) – vyriausias angelas, žymiausias iš arkangelų, minimas Šventajame Rašte. Kreipkitės atsigręžę į Šiaurę (Amerikos indėnams Šiaurė – tai didieji užšalę žiemos ežerai, kuriuose galima pamatyti savo gyvenimo atspindį). Tai energijos ir meilės jėga. Arkangelas Mykolas padės rasti darbą „prie širdies“, mylėti save, tvirtai laikytis savo įsitikinimų, rasti gyvenimo tikslą, gyventi prasmingai ir aistringai, pagerinti visus tarpusavio santykius.

Gabrielius (hebrajiškai „Dievo galia“) padeda džiaugtis gyvenimu, užmegzti ryšį su moteriškuoju savo būties aspektu, įgyvendinti karščiausius troškimus, apsisaugoti kelionėje ar esant audringam orui, bendrauti su dar negimusiu kūdikiu. Kreipkitės į Gabrielių atradę savo baimę, kurią turite įveikti, ir paprašykite stiprybės. Jo šaukitės pasisukę į dešinę. Kad jis jau yra čia, jums praneš į jūsų namus srūvanti Mėnulio šviesa. Prabilkite į jį kuo paprasčiau: „Gabrieliau, prašau man vadovauti. Padėk man… (išsakykite prašymą). Dėkoju už meilę ir buvimą mano gyvenime.

Urielis (hebrajiškai „Dievo ugnis“) – tai aiškumas. Šis arkangelas iškviečiamas atsigręžus į Rytus. Padeda sustiprinti nuojautą, baisiausią košmarą paversti dovana, pamatyti ateities pasirinkimo kelius, tinkama linkme nukreipti kūrybinius gebėjimus.

Jofielis (hebrajiškai „Dievo grožybė“). Tai nušvitimo angelų arkangelas. Manoma, kad jis – pirmasis Biblijoje paminėtas angelas. Padės jums išlaikyti egzaminus, išvalyti namus, įveikti nežinojimą, atsikratyti išankstinio nusistatymo, saugoti aplinką, sustiprinti savo kūrybingumą.

Jehudielis (hebrajiškai „Dievo šlovė“) padės prisivilioti naują meilę, gauti puikų darbą, rasti gyvenimo tikslą, įveikti pavydą ir nepasitikėjimą savimi, pamilti save.

Rapolas, arba Rafaelis (hebrajiškai „Dievas gydo“) saugo Vakarų vartus, kurie simbolizuoja mirtį ir atgimimą. Padės išgydyti protą, kūną ir sielą, pamatyti neišsekančias gyvenimo galimybes, gerai išlaikyti egzaminus, lengvai ir saugiai keliauti.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar