Pagrindinis » Straipsniai » Burtai-Magija-Astrologija-Religija

Kas yra čakros?

Kas yra čakros?

Induizmo religijoje ir kai kuriose Rytų medicinos srityse  teigiama, kad per energijos kanalus (mazgus) teka prana (gyvybinė energija). Septyni kanalai yra išsidėstę nedideliame, eteriniame žmogaus kūne ir yra vadinami čakromis.

Čakros atskleidžia unikalų žmogaus evoliucinio vystymosi lygį nuo primityvaus egzistavimo iki dvasinio tobulumo. Čakrų sistemą galima palyginti su A. Maslow poreikių piramide, kurioje parodoma, kad patenkinus vieną poreikį galima eiti prie kito. Atverdami čakras nuo apačios į viršų, mes taip pat tobulėjame iki aukščiausio raidos laiptelio – susijungimo su kosmosu.

Jeigu sutrinka vienos iš čakrų veikla, žmogus nebegali tobulėti. Tada prasideda fizinės ir psichologinės problemos. Žmogaus evoliucija užstringa tam tikrame lygyje. Anot Rytų religijų išpažinėjų, žmogus patenka į amžiną žemiškų atgimimų ratą, iš kurio nebegali ištrūkti.

Fiziologiniame lygmenyje sutrikusi čakrų veikla lemia ligų atsiradimą, įvairius psichosomatinius sutrikimus ir nepasitenkinimo jausmą gyvenimu Žemėje. Tikima, kad pyktis, fobijos, nemiga, drovumas, nuolatinis vidinis nerimas ir kiti psichologiniai sutrikimai atsiranda dėlto, kad energija negali laisvai tekėti iš apatinių čakrų į viršutines.

Stimuliuojant čakras pažadinama Kundalini, gydančioji galia, kuri išjudina energiją. Nuo tada gyvenime pradeda vykti teigiami pokyčiai, kurie veda į aukštesnį čakrų lygmenį.

Muladhara čakra

Ji yra stuburo kanalo žemutiniame gale tarpkojo zonoje netoli genitalijų. Ji atsakinga už savisaugą ir pagrindinius poreikius. Taip pat ji susijusi su visų rūšių agresija ir dauginimosi instinktu. Jeigu čakra yra uždara, žmogus gali praleisti visą gyvenimą tenkindamas tik pagrindinius poreikius.

Svadhisthana čakra

Čakra yra lytinių organų srityje. Ji atsakinga už emocijas. Siejama su pasitikėjimu savimi, poreikiu būti saugiam, noru atsikratyti baimių ir nesėkmių. Jei kanalas uždaras, žmogus jaučia nuolatinę kaltę, abejones.

Manipura čakra

Ji yra bambos srityje (saulės rezginyje). Atsakinga už ištvermę, veiksmų kontrolę, įžvalgas, intelektą, turtą, galią, dosnumą bei valios jėgą. Asocijuojasi su priklausymu tam tikrai socialinei aplinkai, materialinės gerovės siekimu. Jeigu kanalas uždaras, žmogus tampa abejingas sau ir kitiems, neturi ambicijų, tampa sociopatu. Jis nepasitiki savo patirtimi, nesiekia sukurti šeimos, negali prisiimti atsakomybės.

Anahatha čakra

Čakra yra širdies nerviniame rezginyje. Jai pavaldus gerumas, empatija, meilė ir pasiaukojimas. Ji simbolizuoja žmogaus norą pasiekti sėkmę ne dėl savęs, bet dėl kitų, brangių žmonių gerovės. Jeigu čakra uždara, žmogus nesistengia padėti kitiems, tampa bailiu, negali pasiaukoti ir kenčia, nes jaučia, kad kažko trūksta.

Višudha čakra

Čakra yra gerklės srityje. Nuo jos priklauso talentas ir kūrybinė raiška, bendravimas ir harmoningi santykiai. Ji siejama su išmintimi. Kai kanalas uždaras, asmuo jaučiasi kaip nepripažintas genijus, nesugeba įgyvendinti savo idėjų. Jis tampa labai drovus ir trokšta pasislėpti nuo viso pasaulio.

Adžna čakra

Ši čakra taip pat vadinama „trečiąja akimi“, nes yra kaktos viduryje, tarp antakių. Jai pavaldus žinojimas, psichiniai gebėjimai, protas, atmintis ir intuicija. Kai kanalas uždaras, žmogus pradeda gyventi ne realiame, bet savo iliuzijų pasaulyje. Tampa netikru pranašu, kenkiančiu sau ir kitiems. Dažnai tokie žmonės kenčia nuo smegenų veiklos sutrikimų.

Sahasrara čakra

Tai aukščiausiai esanti čakra, esanti smegenyse. Tai dvasinės evoliucijos aukščiausias taškas, susijęs su kosmosu. Žmogus, kurio atvira septintoji čakra, gali pasiekti nirvaną. Tai yra užbaigti mirties ir atgimimo ciklą. Šį lygmenį geba pasiekti tik vienetai, apdovanoti ypatingais gebėjimais ir talentais.

Kas yra čakros?


Kategorija: Burtai-Magija-Astrologija-Religija | Įdėjo: Admin (21.06.2014) | Autorius: Šaltinis: žurnalas Būrėja
Peržiūrų: 1172 | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Paskolos be užstato. Vartojimo...
skelbimai
Krovinių pervežimo paslaugos...
skelbimai
Nereikalingu automobiliu supir...
skelbimai
„GluePoras“ oro tarpo šiltinim...
skelbimai
Paskolos be užstato. Ilgalaiki...
skelbimai
LIETUVA- ANGLIJA- LIETUVA Kiek...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх