Pagrindinis » Straipsniai » Burtai-Magija-Astrologija-Religija

Ką numerologai sako apie pinigus?

Ką numerologai sako apie pinigus?

Be matematinės skaičiai turi ir dvasingą prasmę. Jie turi įtakos visoms gyvenimo sritims. Skaičiai gali pasakyti, ar pinigai bus lengvai gaunami, ar teks nemažai paplušėti. Regis, numerologijoje yra užkoduota informacija apie mūsų gebėjimą pritraukti pinigus.

Jeigu yra skaičius, tai yra ir rezultatas. Paisant skaičių reikšmių, galima pagerinti savo finansinę padėtį. Tiesiog reikia atkreipti dėmesį, kurie skaičiai pritraukia, o kurie atstumia pinigus. Taigi numerologija gali padėti tvarkyti finansus: kiek pinigų padėti į banką, kaip įvertinti savo teikiamas paslaugas, kokią paskolą pasiimti, kiek pinigų skirti labdarai.

Apskaičiuoti savo likimo skaičių labai paprasta: reikia sudėti visus pageidaujamo skaičiaus skaitmenis. Pavyzdžiui, ketinate pasiskolinti 1500 litų. Sudėjus skaitmenis 1 + 5 + 0 + 0 = 6. Šiuo atveju skolintis galima, nes šeštas pritraukia pinigus. Finansinę sėkmę pranašaujantys skaičiai yra 3, 6, 8.

3 – idealus pinigų skaičius. Jis pritraukia naujų finansinių galimybių, didina kapitalą. Šis skaičius tinkamas plėsti verslui, skolinti ir skolintis. Manoma, kad net elektroninės bankininkystės slaptažodis, kuriame yra skaičius trys, gali pagerinti finansinę būklę. Tačiau trejetas reiškia nuolatinį judėjimą, todėl pinigus geriau laikyti banke.

6 – taip pat pinigus pritraukiantis skaičius, tačiau jis reiškia pastovumą. Šešetas gali praversti kasdieniuose reikaluose: paskoloms apmokėti, pirkti įvairius daiktus ir drabužius. Šis skaičius tinka taupyti pinigus, tik reikia vengti abejotinų sandorių.

8 – prieštaringai vertinamas skaičius, kuris gali tai sumažinti, tai padidinti pelną. Jis simbolizuoja finansinį nestabilumą. Kita vertus, su šio skaičiaus pagalbą galima susikrauti pačius didžiausius turtus. Jis tinkamas ambicingiems projektams įgyvendinti, tačiau šio skaičiaus turėtų vengti asmenys, kurių nervų sistema yra labai jautri.

Pinigų nepritraukiantys skaičiai

1 – skurdo simbolis. Atliekant pinigines operacijas šio skaičiaus geriau nenaudoti. 100 ar 10000 skaičių vibracijos yra tokios silpnos, kad jos tikrai nepadės pritraukti pinigų.

2 – taip pat skleidžia skurdo vibracijas. Pinigų sferoje dvejetas simbolizuoja apgavystę ir vagystę. Manoma, kad nupirktas daiktas, kurio vertė numerologijos dvejetui, netrukus suges. Nerekomenduojama pinigus sudėti į dvi pinigines ar suskirstyti į dvi krūveles. Jeigu ketinama skirtyti, geriau skirstyti į 4 dalis.

7 – numerologijoje labai laimingas skaičius, tačiau ne turtuose. Tai dvasingumo, o ne materialinių gėrybių skaičius.

4 – stabilumo skaičius. Šis skaičius gali padėti finansuose, tačiau tik tiems, kurie nebijo sunkaus darbo.

5 – skaičius, kuriuo galima naudotis, jei tikimasi kokių nors naujovių. Nors jis reiškia gerą gyvenimą, tačiau tai ne visada sutampa su finansine sėkme.

9 – ne pinigų skaičius. Jis nepadeda padidinti turto. Šis skaičius skatina žmones suvokti tikrąją išmintį ir gyvenimo prasmę, kuri yra toli gražu ne materialiniai dalykai. Šis skaičius gali atnešti sėkmę, jei aukojama labdarai.

Ką numerologai sako apie pinigus?


Kategorija: Burtai-Magija-Astrologija-Religija | Įdėjo: Admin (11.05.2014) | Autorius: Šaltinis: žurnalas Būrėja
Peržiūrų: 811 | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Writeworks - reikalingi rasyto...
skelbimai
Kondicionieriai, šilumos siurb...
skelbimai
Šiltiname EKOVATA šlapiu ir sa...
skelbimai
Greitieji kreditai. Paskolos i...
skelbimai
FINANSINĖS PASKOLOS GREITAS...
skelbimai
Rašomasis stalas

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх