Pagrindinis » Straipsniai » Burtai-Magija-Astrologija-Religija

Gyvenimas po mirties tęsiasi amžinai

Gyvenimas po mirties tęsiasi amžinai

JAV išleista knyga „Biocentrizmas. Gyvybė ir sąmonė – tikrosios visatos prigimties pažinimo raktai“. Knygos autorius mokslininkas Robertas Lanca (Robert Lanza) neabejoja, kad gyvenimas nesibaigia kūno mirtimi, o tęsiasi amžinai.

R.Lanca – regeneracinės medicinos specialistas ir firmos „Advanced Cell Technology“ vadovas. Anksčiau jis garsėjo kamieninių ląstelių tyrinėjimais, jam pavyko keletas eksperimentų klonuojant nykstančių rūšių gyvūnus. Bet prieš keletą metų mokslininkas susižavėjo fizika, kvantine mechanika ir astrofizika. Iš viso to gimė naujojo biocentrizmo teorija, kurią profesorius ir propaguoja. Pagal jo teoriją mirties nėra. Ji – iliuzija, atsirandanti žmonių sąmonėje. O atsiranda todėl, kad žmogus sutapatina save su savo kūnu, žino, kad anksčiau ar vėliau kūnas mirs, ir mano, kad mirs drauge su juo. O iš tiesų sąmonė egzistuoja už laiko ir erdvės ribų, gali būti bet kur – ir žmogaus kūne, ir už jo. Tai puikiai derinasi prie kvantinės mechanikos dėsnių, pagal kuriuos kokia nors dalelė gali atsidurti ir šen, ir ten, o kokio nors įvykio variantų gali būti daugybė, kartais nesuskaičiuojama. R.Lanca tiki, kad egzistuoja daugybė visatų, kuriose ir realizuojasi visi įmanomi įvykių variantai. Vienoje visatoje kūnas mirė, o kitoje toliau gyvena, perėmęs sąmonę, kuri nutekėjo į tą visatą. Kitaip tariant, mirštantysis, lėkdamas garsiuoju tuneliu, patenka ne į pragarą ar rojų, o į tokį patį pasaulį, kuriame gyveno, tik vėl gyvas. Ir taip – iki begalybės.

Tie fizikai ir astrofizikai, kurie samprotauja apie paralelinius pasaulius, t.y. mano, kad visatų yra daug. „Multiverse“ (multivisata) – taip vadinasi jų ginama mokslo koncepcija. Jie tvirtina, kad nėra fizikos dėsnių, pagal kuriuos nebūtų įmanomas paralelinių pasaulių egzistavimas. Pirmasis apie juos 1895 m. prakalbo fantastas Herbertas Velsas (Herbert Wells) apsakyme „Durys sienoje“. O po 62 metų jo idėją disertacijoje išplėtojo Prinstono universiteto absolventas Hju Everetas (Hugh Everett). Jos esmė: kiekvieną akimirksnį visata skaidosi į nesuskaičiuojamą daugybę panašių į save. O jau kitą akimirką lygiai taip pat skyla ir tos „naujagimės“. Kiekviename iš tų pasaulių egzistuojate jūs. Viename – skaitote šį straipsnį, kitame žiūrite televizorių. „Postūmis pasauliams daugintis – mūsų poelgiai, – aiškino H.Everetas. – Vos padarome kokį nors pasirinkimą, viena visata virsta dviem, su įvairiais likimo variantais“.

Kad mūsų visata ne vieniša, liudija ir duomenys, gauti kosminiu Planko teleskopu. Jų pagrindu mokslininkai sudarė tiksliausią mikrobangų fono, vadinamojo reliktinio spinduliavimo, išlikusio nuo mūsų visatos gimimo akimirkos, žemėlapį. Ir pamatė jame daugybę tamsių vietų – kažkokių skylių ir ilgų proplėšų.

Taigi, vietų – kitų visatų, į kurias pagal naujojo biocentrizmo teoriją galėtų nuskrieti siela, – daugybė. O ar ji pati egzistuoja? Amžinos sielos egzistavimu neabejoja profesorius Stiuartas Hamerofas (Stuart Hameroff) iš Arizonos universiteto. Jau pernai jis paskelbė radęs įrodymų, kad žmogaus sąmonė po mirties neišnyksta. S.Hamerofo manymu, žmogaus smegenys – tobulas kvantinis kompiuteris, siela arba sąmonė – informacija, sukaupta kvantiniu lygiu. Ji gali būti perduota: kūnui žuvus, kvantinė informacija susilieja su mūsų visata ir ten egzistuoja visąlaik. O biocentristas R.Lanca įrodinėja, kad ji išskrieja į kitą visatą.

Vadinasi, nieko iš principo naujo R.Lancos biocentrizme nėra – apie pomirtinį pasaulį seniai kalba religija. Mokslininkui tik lieka prie jos pritaikyti savo koncepciją, juk kol kas Dievo vaidmeniui joje vietos nelieka.

Parengta pagal dienraštį „Vakaro žinios“

Gyvenimas po mirties tęsiasi amžinai


Kategorija: Burtai-Magija-Astrologija-Religija | Įdėjo: Admin (08.06.2014)
Peržiūrų: 1200 | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
NATŪRALUS papildai NĖŠTUKĖMS...
skelbimai
Keltai Ventspilis Nynashamnas ...
skelbimai
Jeigu ŠALA KOJOS Ir RANKOS...
skelbimai
Paskola Siūlau Apply Now...
skelbimai
ARKO Blokeliai, Plėvelė, Cemen...
skelbimai
paskolos pasiūlymas tarp ypač ...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto statybinės medžiagos remontas lietuva anglija Drabužių naujienos reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх