Pagrindinis » Straipsniai » Burtai-Magija-Astrologija-Religija

Chiromantija – būrimas iš rankos delno, rankų ženklai

Chiromantija – būrimas iš rankos delno, rankų ženklai

Buriant iš rankos, galima nemažai sužinoti apie žmogaus ateitį, charakterį – bent taip tvirtina chiromantai. Pasak jų, kairėje rankoje atsispindi tai, ką atsinešėme gimdami, o dešinėje – ką susikursime gyvendami.

Pagrindinės delno linijos

Likimo linija. Jeigu ši linija tiesi ir išraiškinga, galime tikėtis ramaus, taikaus gyvenimo. Daug vingių ir išsišakojimų byloja apie įdomią, bet permainingą būtį.

Saulės, arba sėkmės linija. Ją turi ypač gabūs žmonės. Ši linija dažna pas menininkus ir politikus.

Veneros juosta. Ji matoma tik jausmingų, melancholijai lengvai pasiduodančių žmonių delnuose. Neišbaigta, su tarpu per vidurį byloja apie polinkį į dažnus susižavėjimus. O jeigu šios juostos ir galvos linijos pradžia netoli viena kitos, tai rodo žmogaus subtilumą, eleganciją.

Širdies linija. Ji turėtų būti aiški, be žymių – tai reiškia, kad žmogus turi gerą širdį ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Jeigu ji primena grandinėlę ar turi daug išsišakojimų, vadinasi asmuo linkęs dažnai įsimylėti. Kai širdies liniją įsižiūrėti sunku, žmogus linkęs į paviršutiniškus jausmus.

Sveikatos linija. Puiku, jeigu šios linijos visai nematyti arba ji yra labai gerai išreikšta – tuomet tai  byloja apie puikią sveikatą. Trūkinėjanti, neryški linija – gresia sveikatos ar nerviniai sutrikimai.

Galvos linija. Ją turi visi. Jeigu linija ryški, žmogus pasižymi stipria valia ir protingais sprendimais. Jeigu neaiški, mokytis nelengva. Jeigu nutrūksta delno viduryje, žmogus silpnavalis, jam sunku apsispręsti.

Gyvenimo linija. Kuo ji ilgesnė ir išraiškingesnė, tuo ilgiau ir laimingiau gyvensite. Jeigu ji negili, gresia sveikatos sutrikimai. O galvos ir gyvenimo linijose esantys įtrūkimai ar jų susikirtimas netoli delno centro – blogas ženklas, galintis reikšti net smurtinę mirtį. Jeigu pagrindinėje rankoje ši linija įtrūkusi, o kitoje – tiesi, vadinasi, tik susidursite su grėsme, bet viskas baigsis gerai.

Intuicijos linija. Ši linija yra Mėnulio kalvoje. Ji rodo ypatingą žmogaus jautrumą, stiprią intuiciją.

Svarbios zonos

Kiekvieno žmogaus delne yra 12 kalvų, pagal kurias galima spręsti apie jo charakterio savybes. Atpalaiduokite delną, pernelyg neišskėskite pirštų.

1. Jupiterio kalva. Gerai išvystyta ambicingų, bet pažintis atsargiai mezgančių žmonių.

2. Saturno kalva. Normali Saturno kalva laikoma ta, kuri delne yra įdubusi. Tokia ji būna ypač kilnių arba labai religingų žmonių. Iškilusi kalva žmogaus charakteriui teikia slogumo – jie mėgsta vienatvę, atsiriboja nuo triukšmingos draugijos.

3. Saulės kalva. Maža (įdubusi) kalva nurodo, kad neturite ypatingų pomėgių, esate neskoningi. Ryški, iškilusi kalva – artistiniai gebėjimai, ekstravagancija, dėmesio poreikis.

4. Merkurijaus kalva. Aiškiai išreikštą turi gabūs prekybininkai, linkę į tiksliuosius mokslus. Jeigu ji prasčiau pastebima, žmogus ne toks įtaigus, tylesnis.

5. Veneros kalva. Ši zona aiškiai išreikšta pas žmones, kurie jautrūs grožiui, estetikai, plastiški. Jiems labai svarbūs kūno malonumai.

6. Nykščio kampas. Jį sudaranti Veneros kalba su nykščio pagrindu byloja apie muzikinius gabumus. Kuo jis didesnis, tuo stipresnis polinkis į muzikalumą.

7. Apatinė Marso kalva – charakterizuoja drąsius, veržlius, rizikuoti linkusius žmones.

8. Viršutinė Marso kalva nusako diplomatinius gebėjimus.

9. Plutono kalva žmogui teikia paranormalių gebėjimų, aiškiaregystę. Ji būdinga seksualiems, iš gyvenimo besistengiantiems kuo daugiau pasiimti asmenims. Tai beatodairiškos rizikos žmonės.

10. Mėnulio kalva būdinga romantikams, keliautojams, mėgstantiems poeziją ir muziką.

11. Neptūno lyguma. Jeigu ši vieta iškili, žmogus gyvena įdomų gyvenimą, yra kūrybingas.

Ką sako pirštai?

Mentelės formos – mėgsta pasirodyti prieš kitus, yra azartiškas ir nenuorama.

Kvadratiniai – tvarkingas, praktiškas žmogus.

Smaili – dvasingas, bet kartais linkęs pernelyg sureikšminti savo bėdas.

Apvalaini – žmogus draugiškas, mėgstantis kurti harmoniją ir taiką.

Chiromantija – būrimas iš rankos delno, rankų ženklai


Kategorija: Burtai-Magija-Astrologija-Religija | Įdėjo: Admin (07.06.2014) | Autorius: Metrastis.lt Tinklalapis
Peržiūrų: 3992 | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Greitieji kreditai. Greita pas...
skelbimai
Ar žinote kaip stiprinti kaulu...
skelbimai
860311077-IESKAU-ANTROS-PUSES...
skelbimai
Kreditai internetu. Paskolos b...
skelbimai
Greita paskola. Paskolos inter...
skelbimai
Greitas kreditas. Vartojimo pa...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх