Pagrindinis » Straipsniai » Burtai-Magija-Astrologija-Religija

Apsėsti daiktai: 4 Paveikslai kamuojami paranormalių reiškinių

Apsėsti daiktai: 4 Paveikslai kamuojami paranormalių reiškinių

Istorijų pasakojančių apie namuose apsigyvenusius vaiduoklius apstu, tačiau apie apsėstus paveikslus, kur kas mažiau. Atrodo, jog dauguma vaiduoklių nori didelių dvarų ar erdvių kapinių, bet tik ne būti įrėminti į paveikslą. Tačiau yra keli meno kūriniai, kurie išgarsėjo būtent dėl juose apsigyvenusių antgamtinių jėgų.

Bernardo de Galvez portretas

Kalbama, kad Teksaso valstijoje (Jav) esančiame Galveston viešbutyje „Hotel Galvez“, vaidenasi. Tačiau labiausiai žmones šiurpina viešbučio svečių pasakojmai, apie viešbučio koridoriuje kabantį Bernardo de Galvez portretą.

Bernardo de Galvez (Malaga, Ispanija Liepa 23, 1746 – Lapkritis 30, 1786), buvo ispanų karvedys ir kolonijų administratorius, kuris tarnavo Luizianoje ir Kuboje kaip kolonijų gubernatorius, o vėliau kaip Naujosios Ispanijos karaliaus padėjėjas.

Bernardo de Galvez portretas kabo viešbučio pirmojo aukšto menės gale. Pasakojama, jog svečiui praėjus pro paveikslą, jį palydį nutapytas Bernardo de Galvez žvilgsnis. Taip pat žmonėms, kurie artėja link paveikslo darosi šalta, bei apima nerimo jausmas. Daugumai žmonių nepavyksta kokybiškai nufotografuoti paveikslo, nebent jie paprašo Bernardo leidimo. Paranormalių reiškinių tyrimų grupė bandė nufotografuoti paveikslą, bet fotografijoje, vietoje karvedžio portreto matosi tik kažkoks skeletas. Nuotraukos nuoroda: metrastis.lt/wp-content/uploads/2014/05/Bernardo-de-Galvez-paveikslas.jpg

The Hands Resist Him

Bill Stoneham paveikslas The Hands Resist Him, dar žinomas kaip “eBay Haunted Painting” yra labiausiai apsėstas paveikslas pasaulyje.

Paveiksle vaizduojamas berniukas ir šiurpi lėlė stovintys už stiklinių durų. Stoneham šį paveikslą nutapė 1972 metais, o vėliau jį nupirko filmo krikštatėvis (The Godfather) aktorius, John Marley. Galiausiai 2000 metais, paveikslas buvo parduotas ebay aukcione. Nors šis meno kūrinys ir atrodo šiurpinančiai, jo istorija yra dar baisesnė.

Pasak pardavėjo, paveiksle esančios figūros naktimis judėdavo ir netgi buvo dingusios iš drobės. Berniukas ir lėlė buvo įėję į jiems už nugarų nutapytą kambarį. Kaip teigiama, kūrinio savininkai neigiamų emocijų dėl paveikslo nepatyrė, kadangi jiems nebuvo padaryta jokios žalos. Kai kurie žmonės teigė, jog jiems pamačius paveikslą pasidarė silpna. Dar pasakojama, jog maži vaikai pamatę paveikslą pradeda verkti.

Meno galerija įsikūrusi Grand Rapidse (JAV, Mičigano valstija) įsigijo paveikslą vos už 1000 dolerių. Vėliau galerija susisiekė su kūrinio autoriumi, kuris buvo nustebęs dėl paveikslo apsėdimo istorijų. Praėjus keleriems metams, Bill Stoneham nutapė dar du panašius paveikslus: “Resistance at the Threshold” ir “Threshold of Revolution.”

The Crying Boy (Verkiantis berniukas)

Italų tapytojas Bruno Amadio, nutapė stulbinančią paveikslų seriją The crying boy. Paveiksluose vaizduojami raudojantys berniukai. Paveikslai buvo pradėti gaminti nuo 1950 metų iki pat 1985m, kol pradėjo apie šiuos kūrinius plisti keistos istorijos.

Interneto dienraščiui The Sun, gaisrininkas pasakojo, jog kelios šio paveikslo kopijos, nepaaiškinamai išgyveno ne vieną namo gaisrą. Gaisrininko kolegos net neabejoja, kad paveikslas yra prakeiktas.

Iš karto po šio The sun straipsnio paskelbimo, dauguma žmonių suskubo atsikratyti šio paveikslo kopijų. Bulvarinis žurnalas tais pačiais metais netgi suorganizavo Halloween’o laužą, kuriame šie paveikslai buvo deginami.

The Anguished Man

2010 metais, vyras vardu Sean Robinson pranešė apie neįprastus reiškinius savo namuose. Sean dėl keistų dalykų vykstančių jo namuose kaltina paveikslą “The Anguished Man”.

Pasak Robinson’o, jis paveikslą paveldėjo iš savo močiutės, kuri manė, jog paveikslas yra apsėstas. Jo močiutė pasakojo, kad šalia paveikslo ji yra mačiusi stovint keistas juodas figūras, bei naktimis gretimame kambaryje kur kabėjo paveikslas girdėdavo dejones ir raudas. Ji taip pat pasakojo, jog šio paveikslo autorius dažus maišė su savo krauju, o pabaigęs šį kūrinį iš karto nusižudė.

Robinson’as paveldėjęs paveikslą teigė, jog jam taip pat yra tekę patirti ir išvysti neįprastus dalykus būnant šalia paveikslo. Durų girgždesys, dūmų kvapas, ar nuo sienos krentantis paveikslai jo jau nebestebina.

Apsėsti daiktai: 4 Paveikslai kamuojami paranormalių reiškinių


Kategorija: Burtai-Magija-Astrologija-Religija | Įdėjo: Admin (07.06.2014) | Autorius: Metrastis.lt Tinklalapis
Peržiūrų: 1079 | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
FINANSINĖS PASKOLOS GREITAS...
skelbimai
LIETUVA- ANGLIJA- LIETUVA Kiek...
skelbimai
Paskolos be užstato. Greitieji...
skelbimai
PIENO PROTEINAS - baltyminis S...
skelbimai
Paskolos be užstato. Greitas k...
skelbimai
Kreditai internetu. Greitas kr...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх