Pagrindinis » Straipsniai » Sąmokslo teorijos

Ar vyriausybė kontroliuoja mūsų sąmones?

Ar vyriausybė kontroliuoja mūsų sąmones?

Sąmokslo teorija apie visuotinę piliečių sąmonės kontrolę, ko gero yra labiausiai paplitusi tarp tikinčių sąmokslo teorijomis, jau nekalbant apie tai, kad psichinis sutrikimas, pasižymintis paranoja, sekimo pojūčiu ir kitomis šiai sąmokslo teorijai būdingomis ypatybėmis yra gana dažnas tarp psihiatrinių ligoninių pacientų. Sąmokslo teorijų kritikai ją dažnai vadina „Kepuraitės iš folgos“ vardu. Teorija teigia, jog vyriausybė (ar kokia globalaus sąmokslo organizacija, kaip kad Iliuminatai) vienokiu ar kitokiu būdu (spinduliais, vakcinomis ir t.t.) geba kontroliuoti piliečio sąmonę. Tie kas tiki šia teorija, gana dažnai teigia, jog girdi įsakmius balsus galvoje verčiančius daryti vienus ar kitus dalykus (tą patį teigė Džono Lenono žudikas Markas Čepmenas). Šią sąmokslo teoriją lydinti paranoja ir folijos kepuraitės jau seniai tapo kliše įvairaus pobūdžio filmuose. Negali iš tiesų žinoti, gal vyriausybė iš tiesų seka savo piliečių veiksmus, juo labiau, kad įvairiuose tinklapiuose laikas nuo laiko pasirodo vienas kitas straipsnelis apie tai kaip FTB seka piliečius per facebooką ar kitus socialinius tinklus. Čia žinoma kyla klausimas: kokią gi informaciją gauna vyriausybė matydama kokiomis nuorodomis dalinasi pilietis, kokius straipsnius jis skaito kokias nesąmones rašinėja ant savo sienos? Na kad šioks toks socialinių tinklų stebėjimas vyksta tai faktas, nes vėl gi, laikas nuo laiko pasirodo pranešimų apie tai kad koks nors nusikaltėlis ieškomas tarptautiniu mastu, per kvailumą susikėlė į facebook savo naujas nuotraukas iš Maldyvų kuriuose ir slepiasi.

   Tai kad vyksta globalus sekimas ir kontrolė, vis tik veikiausiai yra kiek perdėtas reikalas. Žinoma, negalime visu šimtu procentu atmesti kad kažkoks sekimas vyksta, o ir galų gale kontrolė. Kontrolė greičiausiai nevyksta apkrečiant vandenį specialiais preparatais ar siunčiant psichotronius spindulius, tai labiau vyksta per žiniasklaidą, formuojant viešąją opiniją, meluojant ir dezinformuojant, bet nuo tokios kontrolės labai gerai apsaugo sveikas protas ir kritinis mąstymas. Beliek tikėtis, kad Orvelo “1984” pranašystės niekada netaps realybe.

Ar vyriausybė kontroliuoja mūsų sąmones?


Kategorija: Sąmokslo teorijos | Įdėjo: Admin (27.05.2014) | Autorius: Gabrielius E. Klimenka
Peržiūrų: 829 | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Darbo pasiūlymas merginoms ir ...
skelbimai
Nereikalingu automobiliu supir...
skelbimai
PALYDOVINE TELEVIZIJA...
skelbimai
„GluePoras“ oro tarpo šiltinim...
skelbimai
Vartojimo paskola. Paskola int...
skelbimai
Paskola pasiūlyti

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх