- 0.0 Reitingas
- 2116 Peržiūrosов
Vanduo + Kristalai = Sveikata
Gamtiniai filtrai – šiuolaikinė kristaloterapija
Organizme yra 40-45 l įvairių skysčių, nuo kurių judėjimo priklauso mūsų gyvybingumas ir sveikata. Šiam judėjimui sulėtėjus susergama. Ypač daug negalavimų atsiranda dėl vandens trūkumo ar dėl prastos jo kokybės. Tačiau padėtis pagerės, jei pasinaudosime kristaloterapija, kai į vandenį įmerkti tam tikri kristalai tampa gamtiniais filtrais…
Būdai keičiantys vandenį
Virinimas – pats seniausias, populiariausias vandens valymo būdas. Tačiau tuomet žūsta ne tik bakterijos, bet ir naudingi cheminiai elementai, kartu didėja sunkiųjų metalų, nitratų kiekis vandenyje.
Filtravimo prietaisai. Vandenį valyti saugiau ir moderniau – tik būtinas kokybiškas filtras!
Tirpukas. Tirpsmo vanduo atitinka kraujo plazmos molekules. Harmoningos struktūros jis būna tuomet, jei, iš pradžių sušaldę į ledą šaldiklyje, paskui atitirpinate ir geriate ne šiltesnį nei nulio laipsnio (kol dar plaukioja ledukai). Kambario temperatūros jis vėl tampa paprastas.
Natūralūs filtrai. Vandens sudėtį itin pagerina natūralūs gamtiniai filtrai, pvz., įvairūs mineralai, magnetas ir pan. Tuomet vanduo ne tik valomas, bet ir paverčiamas gydomuoju, t.y. aktyvintu vandeniu. Populiariausia vandenį valyti titnagu (silicio šaltinis), bei šungitu. Tačiau jeigu turite polinkį į onkologines ligas – abu šituos mineralus naudokite nuosaikiai. Mat jie gerina medžiagų regeneraciją ir apykaitą, vadinasi, gali paskatinti piktybinių ląstelių dauginimąsi…
Filtrai iš gamtos
Japonų mokslininkai nufotografavo ir palygino sušaldyto vandens iš krano ir mineralų prisotinto to paties vandens struktūrą. Pirmuoju atveju matyti, kad jis “negyvas”, antruoju – įgavęs tam tikro mineralo savybių virto “gyvu” (aktyvintu), jo sušalę kristalai stebina nuostabiais, simetriškais ornamentais.
Kadangi 70-80 proc. Organizmo sudaro vanduo, išgertas ar kitaip pavartotas, mineralas “įkrautas”, jis “gerąją žinią” perduoda visam organizmui. O šis netrunka pasiduoti tų mineralų vibracijoms – taip prasideda valymasis…
Aktyvintas vanduo: kaip pasigaminti
Slyvos dydžio mineralą įdėkite į 1 l talpos pripildytą vandens indą ir palaikykite per naktį. Mineralą įdėjus į stiklinę vandens, vanduo veiks kaip eliksyras – toks naudojamas gydyti.
Šungitas
Šungito randamas tik karelijoje. Ten, kur jis kasamas, nuo Petro Pirmojo valdymo laikų veikia vienas seniausių vandens kurortų. Manoma, kad šungitas susidarė nukritus meteoritui. Tai, kas kenksminga, šungitas sugeria, o tuo, kas naudinga, praturtina, tai koncentruoja ir atkuria. Šugitas vadinamas sveikatos akmeniu, nes pasižymi stipriu antibakteriniu poveikiu: nukenksmina žarnyno bakterijas, šalina iš vandens fenolą, dioksiną ir kitus organinius teršalus. Jis gydo gastritą, gerina kraujo apytaką, šalina nuovargį, stresą, mažina kitų organų pažeidimo laipsnį. Geriamas šungito vanduo, kartu išoriškai vartojant šungito pastą, leidžia atsisakyti kremų: oda išsivalo, tampa lygi ir elastinga, išnyksta mažos raukšlės ir spuogai. Deja, šungito vandens neįmanoma nusipirkti, nes transportuojamas jis praranda naudingąsias savybes…
Titnagas
Iš maždaug 500 rušių gamtoje randamo titnago geriamam vandeniui valyti ir aktyvinti tinka tik 8-10 rūšių titnagas. Vienas jų – juodasis titnagas, atsiradęs šiltose jūros kreidos periodo metu. Jo sudėtyje yra opalo bei chalcedono daug suakmenėjusių mikroorganizmų liekanų, suteikiančių antibakterinių ir kitų gydomųjų savybių. Taip pat tinka naudoti titnagas, išgaunamas iš kreidos uolienos, kreidos mergelio bei dolomito karjerų. Vandeniui aktyvinti netinka pievų bei miškų titnagas. Mat jo korėta mikrostruktūras sugėrusi herbicidų, pesticidų, radionuklidų irimo produktų bei kitų šiuolaikinės agrochemijos liekanų, kenkiančių organizmui. Titnago aktyvintas vanduo stiprina imuninę sistemą, gerina sergančių kepenų ligomis savijautą (padeda širdies nuoplūdžiui), padeda sutrikus skrandžio veiklai, esant virškinimo sistemos uždegimui, mažina cukraus ir cholesterolio kiekį kraujyje, svorį, normalizuoja aukštą kraujospūdį, gerina medžiagų apykaitą, padeda gydant anginą, slogą, dantenų uždegimą (rekia skalauti gerklę ir dantis po valgio), prausiantis gerėja odos būklė, mažėja raukšlių, inkštirų, spuogų, stiprėja plaukai.
Ametistas
Šiuo ištikimybės ir nekaltybės akmeniu „įkrautas“ vanduo pašalina neigiamas emocijas. Ypač tinka gerti vartojantiems alkoholį. Sugėręs neigiamas vibracijas jis pasišalina iš organizmo. Ametistas išvalo smulkiausius kapiliarus, detoksikuoja organizmą, malšina galvos skausmus. Suteikia ramybės, saugumo, dvasingumo. Akmuo, ypač drūza, stipriai valo aplinką: sugeria neigiamą energiją, išspinduliuoja teigiamą.
Rožinis kvarcas
Gerdamas jo prisotintą vandenį žmogus tarsi įgyja išminties, tampa harmoningesnis, pripsipildo vidinės ramybės, nes rožinis kvarcas subalansuoja In ir Jan energijas, suderina čakrų darbą. Jis ypač geria veikia sakralinę (pilvo srities), trečiosios akies (kaktos) čakras, taip subalansuodamas fizinį, emocinį, mentalinį, dvasinius kūnus. Rožinis kvarcas turi didelį poveikį širdies čakrai, susijusiai su visais organais.
Citrinas
Randamas natūralus arba gaunamas kaitinant ametistą. Tai skaidrus arba permatomas kvarco šeimos akmuo nuo gelsvai auksinės iki rožinės, netgi rudos spalvos. Citrinas – „vyriškos energijos“ akmuo, kuriame glūdi pusiausvyra tarp teigiamo ir neigiamo. Juo „įkrautas“ vanduo padeda lengviau reikšti mintis, skatina loginį mąstymą, psochinę ir protinę veiklą. Stiprindamas nuuojautą bei apdairumą jis apsaugo nuo pavojų. Tai vienas svarbiausių saulės rezginio čakros akmenų. Gydo virškinamojo trakto ir skrandžio negalavimus, stiprina imunitetą, normalizuoja skydliaukės veiklą, regėjimą. Šildo ir suteikia energijos, reguliuoja nervų sistemą. Keletas gurkšnių citrino eliksyro ryte tonizuos organizmą visą dieną. Vonia iš citrino, kalnų krištolo, granato ir žalio agato: ypač tinka pavargus, išvaduos nuo raumenų skausmo ir dvasinės įtampos. Geros pupos didumo akmenėlius įdėkite į vonią, pusvalandį palaikykite. Prieš maudydamiesi išgriebkite.
Karneolis
Tai aistros ir energijos akmuo. Labai tinka stimuliuoti seksualumą. Paaštrina lytėjimo pojūtį, pažadina drąsą, stiprina valią ir pasitikėjimą savimi. Jis skatina ryšį su vidiniu „aš“, mažina pyktį, neapykantą, pavydą, baimę ir apatiją. Veikia sakralinę ir saulės rezginio čakras. Stiprina balsą, suteikia iškalbos dovaną. Skatina veikti – gal todėl taip mėgstamas verslininkų. Karneolių aktyvintas vanduo naudojamas sušildyti ir išvalyti kraują. Suteikia energijos ir šildo sušalėlius, gydo peršalus, esant alergijai, odos ligas, gerina apetitą, palengvina menstruacijas.
Kokteilis iš karneolio, kalnų krištolo, žydrojo kalceidono: harmonizuoja visų endokrininių liaukų darbą, tinka turintiems skydliaukės sutrikimų. Akmenukai, užpilti vandeniu, laikomi per naktį, reikėtų gerti dvi tris stiklines per dieną.
Kvarcas
Tai labiausiai paplitęs mineralas – skaidrus, bespalvis ir spalvotas. Tyras, švarus it ledas – valo, gydo, stiprina mūsų energinius centrus, skatina tobulėjimą ir komunikabilumą. Gydo 90 proc. Ir daugiau visų žinomų ligų – fizinių, dvasinių. Didelė kalnų krištolo drūza (perjpautas akmuo) švarina, stiprina, saugo ir subalansuoja būsto energiją, padeda atgauti jėgas, pailsėti, susikaupti, mokytis. Kvarco struktūra artima vandens struktūrai, jis turi mažiausią šalutinį poveikį. Kvarcu praturtintą vandenį galima gerti, iš jo virti arbatą, sriubą. Virinamas kvarcu praturtintas vanduo nepraranda savybių.
Gintaras
Gydomosiomis savybėmis išsiskiria skaidrus, geltonos, vaško, raudonos, juodos bei medaus spalvos gintaras. Juo gydomi endokrininės sistemos, virškinimo ir klausos sutrikimai, astma, maliarija, reumatas, plaučių ir bronchu ligos, katarai, peršalimas, taip pat žarnyno, šlapimo pūslės, akių uždegimai, konvulsijos ir traukuliai. Gintaras stabdo vėmimą, kraujavimą, taigi saugoja nėščias moteris nuo persileidimo, bet… slopina lytinę potenciją! Gintaru “įkrautą” vandenį pravartu vartoti nuo visų šių ligų. Tik šį “saulės vaiką” merkite ne į šaltą, o į kambario temperatūros vandenį ir palaikykite per dieną.