Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » »

„iPhone 6“ fenomenas – jis jau tapo visų laikų labiausiai laukiamu „Apple“ išmaniuoju telefonu

Technologijų gerbėjams vienas iš labiausiai laukiamų rudens įvykių – kokias naujienas pristatys pasaulines madas diktuojanti kompanija „Apple“. Ne išimtis ir šis ruduo – galima perskaityti šimtus prognozių ir spėjimų, ką naujo išgirsime iš „Apple“ ir ypač, kokiomis inovacijomis galės pasigirti naujasis išmanusis telefonas „iPhone 6“.

Gandai lieka gandais ir niekada nesuprasi, kas juose yra tikra, kas tik pramanas. Tačiau tai netrukdo susidaryti pirminį vaizdą apie laukiamas naujoves ir pagal tai nuspręsti, kiek būsimasis įrenginys atrodys patraukliai.

Kompanijos „ChangeWave Research“ analitikai kaip ir kiekvienais metais, atliko apklausą, siekdami išsiaiškinti, kaip į šiemetinius „iPhone 6“ gandus reaguoja pirkėjai ir kokie jų planai sulaukus rudeninio išmaniojo telefono anonso. Tuo tikslu, kaip ir kiekvienais metais, buvo apklausti 4100 respondentų.

Taigi, iš visų apklausos dalyvių, 14% buvo tvirtai įsitikinę, jog pirks naująjį „iPhone 6“, kai tik jis pasirodys rinkoje. Kiti 26 % respondentų tvirtino, jog „visai tikėtina“, kad pirks naująjį „iPhone 6“. Turbūt jų galutinį pasirinkimą nulems tai, kiek dabartiniuose ganduose minimų išmaniojo telefono inovacijų iš tiesų bus naujajame modelyje.

Apibendrinant – 40% respondentų jau dabar labai rimtai svarsto galimybę įsigyti „iPhone 6“, kai tik bus tokia galimybė.

Palyginimui – pernai metais tokiu pat metu, apie planus įsigyti „iPhone 5S“ kalbėjo tik 26% respondentų. O štai 2012 metų tyrimo metu, iš anksto įsigyti tuomet dar tik laukiamą „iPhone 5“ planavo 33% respondentų.

Tad jau dabar galima daryti išvadą, kad „iPhone 6“ yra kol kas labiausiai laukiamas „Apple“ išmanusis telefonas. Kurie gi gandai apie „iPhone 6“ taip sužavėjo potencialius pirkėjus, jog jis jau dabar tapo laukiamiausiu išmaniuoju telefonu? Pasak Andy Golub, „ChangeWave Research“ analitiko, tam daugiausia įtakos turėjo informacija, kad „iPhone 6“ turės didesnį ekraną.

Priminsime, jog pagal kompanijos „KGI Securities“ analitiko Ming-Chi Kuo nuomonę, šiais metais sulauksime iš karto dviejų „iPhone 6“ modelių su skirtingo dydžio ekranais – 4,7 ir 5,5 colių įstrižainės. Pirmasis turėtų būti pristatytas kaip įprasta – rudeninio anonso metu, o štai didesnės įstrižainės sulauktume tik metų pabaigoje.

Pagal minėtos kompanijos „ChangeWave Research“ apklausos duomenis, beveik pusė (47%) apklausos dalyvių ketina pirkti išmaniuosius telefonus, kurių ekrano įstrižainė ne mažesnė kaip 5“. Lyginant su praėjusį gruodį vykdytų apklausų rezultatus matyti, kad didesnio ekrano pageidaujančių klientų kiekis išaugo 7%.

Kiek stebina tai, jog ganduose minimi kiti parametrai nedaug kuo skiriasi nuo dabartinio „iPhone 5S“. Jei įdomu, tolesnėje nuorodoje galite detaliai susipažinti su „iPhone 5S“ modeliais ir jų parametrais, kad būtų lengviau susidaryti nuomonę apie būsimąjį „iPhone 6“.

O kokie Jūsų planai – ketinate įsigyti „iPhone 6“?

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar