Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » »

Po kokiu ženklu jūsų santuoka?

Jeigu susituokėte birželio 12 dieną, vadinasi, Jūsų santuoka sudaryta po Dvynių ženklu.

Norėdami sužinoti, kuriam Zodiakui priskiriama jungtuvių data, užeikite ant nuorodos su ženklų lentelėmis. 

Avinas

Ne  pats geriausias laikas santuokai registruoti. Tokia bus labai emocionali, jai trūks stabilumo. Šeiminiai sprendimai priimami impulsyviai, ne vadovaujantis sveiku protu. Įmanomos išdavystės, „nusikalsti“ gali abu partneriai. Dažni ginčai dėl skirtingų požiūrių, jie išsiurbia energiją, vargina. Teigiamos tokios santuokos pusės – energingas tikslo siekimas, atkaklumas, gebėjimas įveikti sunkumus.

Tauras

Greičiausiai šiuo metu sudaryta santuoka bus vykusi. Šį laikotarpį valdo Venera, meilės, darnos globėja. Jūsų santykiai bus pastovūs, tvirti, atlaikys išbandymus. Šioje poroje nė kalbos negali būti apie neištikimybę. Labai svarbu, kad partneriai, įklimpę rutinoje, nepamirštų vienas kitą stebinti, palaikyti. Šią santuoką stiprina bendri materialiniai siekiai, jausmai ir seksualinė trauka.

Dvyniai

Šiuo metu santuoką registravusi pora mėgsta daug bendrauti,  judėti. Ši sąjunga yra idėjų šaltinis. Kiti žmonės teigiamai priima šią porą, būna palankiai jai nusiteikę. Partneriai negali be kelionių, mėgsta gerą muziką, literatūrą, svečiavimąsi. Šiai sąjungai labai didelę įtaką daro sutuoktinių giminaičiai.

Vėžys

Švelnus ir harmoningas ryšys jungia tuos, kurie susituokė Vėžio valdomu laikotarpiu. Partneriai puikiai jaučia vienas kito jausmus. Šią santuoką stiprina bendri šeimos tikslai kurti namus, auginti vaikus. Jeigu šiai porai pavyksta ant nuosavos žemės pastatyti namą – tai tobuliausias scenarijus, koks galėtų jiems nutikti. Silpna šios sąjungos pusė – pavydas.

Liūtas

Šią sąjungą veikia Saulė, taigi ji tikrai nebus nuobodi. Aplinkiniai jus laiko gražia, įdomia pora. Galbūt yra pavyduolių, kuriems tai trukdo,  bet nereikėtų į juos kreipti dėmesio. Partneriai, būdami šioje santuokoje, sugeba siekti bet kokių aukštumų, ypač jie siekia bendrų tikslų. Vaikai šią šeimą sustiprina ir pripildo ją laimės.

Mergelė
Po šiuo Zodiako ženklu sudaryta santuoka yra stabili, apgalvota. Šiai porai smagu viską daryti kartu, taip gerinti bendrą gyvenimą. Sutuoktiniai vadovaujasi sveiku protu, dažniausiai todėl ir priima teisingus sprendimus. Svarbi jų bendro gyvenimo dalis – rūpinimasis higiena (taip pat ir asmenine) ir sportavimas kartu. Jiems svarbu, kad namai būtų švarūs. Šiai porai patartina įsigyti naminį gyvūną.

Svarstyklės

Puikus metas santuokai. Šis Zodiakas simbolizuoja pusiausvyrą, harmoniją, be to, jį valdo meilės globėja Venera. Svarstyklių laikotarpiu sudaryta santuoka yra rami, taiki, netgi idiliška. Silpna šios sąjungos pusė – didelė priklausomybė nuo aplinkinių nuomonės, siekia geresnio socialinio statuso.

Skorpionas

Sutuoktiniai, nutarę įsipareigoti šio Zodiako valdomu laikotarpiu, bus impulsyvūs, emocionalūs, bendraudami vienas su kitu. Galimi tam tikri šios sąjungos pavojai – charakterių, požiūrių, nuomonių kova, abipusis pavydas. Teigiama šios santuokos pusė – absoliutus seksualinis suderinamumas ir pasitenkinimas.

Šaulys

Stipri sąjunga, partneriai ypač orientuoti į išorę, mėgstantys bendrauti. Iš pažiūros ši šeima atrodo darni, pasiturinti, ar bent jau jiems visko pakanka, turi gražų būstą, augina protingus ir išauklėtus vaikus. Juos sieja bendras pažįstamų ratas. Kuo ilgiau šie partneriai gyvena poroje, tuo stipresnė tampa jų sąjunga. Jie ima panašiai žvelgti į pasaulį.

Ožiaragis

Idealus laikas santuokai, jeigu jūsų šeimos tikslas yra karjera ir pinigai. Tai yra stipri sąjunga, bet partneriai gali prarasti susidomėjimą vienas kitu, nes lengvai gali nuspėti veiksmus, gal net mintis. Abu rimtai vertina ir saugo šeimos tradicijas. Su laiku šios poros socialinis statusas auga, o su juo – ir materialinė gerovė. Jeigu sutuoktiniai išsikels aiškius tikslus, neleis vienas kitam išklysti iš kelio. Paprastai ši sąjunga būna tvirta ir ilgalaikė.

Vandenis

Ši santuoka yra dviprasmiška, veikiama tiek teigiamų, tiek neigiamų Vandeniui priskiriamų savybių ir įtakų. Aplinkiniams ši pora atrodo keista. Sutuoktiniai paprastai yra intelektualūs, suteikia vienas kitam laisvę, gyvena rytojumi. Dažniausiai jų būstas taip pat yra neįprastas arba originaliai įrengtas. Greičiausiai jis įdomus, bet nejaukus, bent jau taip atrodo aplinkiniams.

Žuvys

Tai visai neblogas metas, tinkamas santuokai registruoti. Tik abiem partneriams gali būti sunku kelti sau tolimesnius šeimos tikslus. Šio santuokos galimybių amplitudė yra labai plati – nuo šaltumo ir abejingumo iki visiško susiliejimo su partneriu. Paprastai šie sutuoktiniai labai gerai jaučia vienas kitą. Šiai sąjungai pavojų kelia siekis perdėti, padidinti jų gyvenime vykstančius dalykus.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar