Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Каталог статей » Burtai-Magija-Astrologija-Religija

Kazanova – masonas ir burtininkas

  • 0.0 Reitingas
  • 2053 Peržiūrosа

Žymiajam moterų suvedžiotojui Kazanovai, būnant vaiku, iš nosies pastoviai bėgdavo kraujas, tad jo močiutė nuvedė jį pas vietinę raganą. Pastaroji jam davė tepalą kuris turėjo padėti ir nors tepalas nepadėjo, vaikas buvo sužavėtas magija. Ji taip patraukė Kazanovą, jog jis nusprendė, kad magija taps jo gyvenimo dalimi.

Pradžioje jis užsiėmė iliuzionistų triukais, taip sukurdamas magijos regimybę, o vėliau jis rimtai pasinėrė į tikrąją magiją. Pavyzdžiui Paryžiuje jis prisistatinėjo kaip alchemikas ir tai padėjo jam užsitarnauti populiarumą. Vėliau, Liono mieste, jis įstojo į masonų broliją ir tai ne nuostabu, juk masonai dažnai priimdavo į savo gretas įtakingas asmenybes, kokiu ir buvo tapęs Kazanova.

Patį Kazanovą labai žavėjo masoniškos apeigos ir paslaptys kurias turėjo brolija. Jam buvo labai naudinga tapti masonerijos dalimi, nes taip jis įgavo įtakingų ryšių, o taip pat priėjimą prie slaptų masonerijos žinių. Žinoma, garsus vardas, priklausymas masonams ir ezoterinių menų praktikavimas gana greitai susilaukė inkvizicijos dėmesio. 1755 metais Kazanova buvo areštuotas ir nubaustas penkerių metų laisvės atėmimu. Anot paties Kazanovos memuarų, jis areštuotas buvo už tai jog namuose turėjo kabalistinį veikalą “Zohar”. Gana greitai, kaimyninėje kameroje kalėjęs kunigas jam padėjo pabėgti iš kalėjimo. Jie abu, pasinaudodami metaliniu strypu, praardė kalėjimo lubas, ir užsiropštė ant stogo, o nuo jo nusileido virve, padaryta iš paklodžių.

 

Pranešimą parašė