Pagrindinis » Straipsniai » Paranormalūs reiškiniai

Nuskendusios dvasios arba vaiduokliai po vandeniu

Nuskendusios dvasios arba vaiduokliai po vandeniu

Gausu šiurpių istorijų apie vaiduoklių apgyvendintas Viduramžių laikų pilis ir apgriuvusius, senus dvarus, o istorijų apie po vandenių gyvenančias šmėklas ne taip ir daug. Tokių istorijų gali papasakoti patyrę narai.

Povandenis pasaulis atrodo paslaptingas, nes, kitaip nei sausuma, nėra nuodugniai ištyrinėtas. Niekas nežino, ką gali slėpti giliausios vandenynų įdubos, kokia gyvybė ten veistis. Ištyrinėti kiekvieną pasaulio vandenų centimetrą tiesiog neįveikiama užduotis.

Pirmoji pasaulyje paranormalius reiškinius po vandeniu tirianti narų grupė leidžiasi į giliausius vandenis ir ieško dvasių. Susidūrimai su šiomis anapusinio pasaulio būtybėmis kelią pagarbią baimę ir stingdo kraują gyslose.

Vienos ekspedicijos metu narai pastebėjo keistą, nepaaiškinamą šviesos fenomeną vandenyje po „Sunshine Skyway“ tiltu Tampos mieste (JAV, Floridos valstija). Pirmasis tokiu pavadinimu tiltas šioje vietoje 1980 metais nugriuvo ir 35 automobilių vairuotojai mirė nugrimzdę įlankos vandenyje. Šis tiltas taip pat lyg magnetas traukė savižudžius. Nuo 1987 metų, kai buvo atstatytas tiltas, nuo jo nušoko ir paskendo apie 200 asmenų, o vienas vyras buvo priverstas nušokti į vandenyną, nes kitaip grėsė būti nušautam. Kyla klausimas, ar šios mirtys turi kokį nors ryšį su paslaptingomis šviesomis, kurias regėjo paranormalių reiškinių tyrėjai?

Per kitą ekspediciją narai padarė nuotrauką, kurioje esą pirmą kartą pasaulyje užfiksuotas povandeninis vaiduoklis. Pažiūrėti galite ČIA. Nuotrauka buvo padaryta užtvindytame povandeniniame urve maždaug 40 metrų gylyje. Pranešama, kad nuotraukoje matyti naro veido kaukė, plūduriuojanti drumzliname vandenyje. Vienas komandos naras padarė šią nuotrauką, išgirdęs klaikų riksmą, sklindantį iš urvo gilumos.

Ramiajame vandenyje tarp Filipinų ir Havajų plytinti nedidelių salelių grupė Čiuko lagūnoje 1944 metais buvo pagrindinio mūšio tarp Jungtinių Amerikos Valstijų ir Japonijos vieta. Tada nuskendo apie 60 laivų ir 275 lėktuvai, o kartu su jais ir tūkstančiai vyrų. Iš laivų liko tik nuolaužos, tačiau mašinos, regis, išliko beveik tokios, kokios ir buvo.

Japonų „Hoki Maru“ laivas nuskendo su visais sunkvežimiais, kuriuos jis gabeno. Iki šiol narai po vandeniu girdi motorų burzgimą po vandeniu, taip pat ir tada, kai aplinkui neplaukioja jokių laivų. Keisti šlifavimo garsai sklido iš laivo mašinų skyriaus. Šioje vietoje narai įrašė mistiškus variklių, dirbančia tuščiąja eiga, garsus, keistus žmonių balsus ir panašų į žmogaus kūno parašą.

Pasakojimuose apie povandenius vaiduoklius dažnai dingsta naras. Yra pranešimų apie vyrus ir moteris, kurie pasirodė vandenyje ir staiga dingo be pėdsako.

2012 metais Kalifornijos mieste Santa Rosoje nardymo instruktoriai esą pamatė neatpažintą narą su rožiniu oro rezervuaru plūduriuojantį beveik pačiame Žydrojo urvo dugne. Kai jie priplaukė arčiau, paslaptingas žmogus buvo dingęs. Instruktoriai nedelsiant pranešė policijai, tačiau išsiaiškino tik tiek, kad tai ne pirmas kartas, kai žmonės mato paslaptingą žmogaus siluetą povandeninio urvo dugne.

Karibų jūroje nardė grupė asmenų. Baigę dienos ekspediciją dalinosi savo įspūdžiais. Vienas vyras paklausė, ar kiti taip pat matė narą su baltais marškinėliais. Iš pradžių niekas juo nepatikėjo, tačiau vyras buvo tvirtai įsitikinęs, kad matė keistąjį narą, kuris dargi pamojavo jam. Iki šiol neaišku, kas galėjo būti tas žmogus, nes aplinkui nebuvo jokių kitų laivų.

Dažniausiai vaiduokliai pasirodo tik akimirkai, nors kartais ir ilgiau. Kartą vienas vyras norėjo nardyti, praėjus dienai po draugo laidotuvių. Staiga jis pamatė nuo laivo denio mojuojantį mirusį draugą. Vaiduoklis dingo tik tada, kai vyras vėl įlipo į laivą ir nusprendė, kad šiandien vis dėlto nenardys.

Nuskendusios dvasios arba vaiduokliai po vandeniu


Kategorija: Paranormalūs reiškiniai | Įdėjo: Admin (25.05.2014) | Autorius: Šaltinis: priekavos.lt
Peržiūrų: 886 | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
PALYDOVINE TELEVIZIJA...
skelbimai
Paskola greitas kreditas inter...
skelbimai
Kaip pagerinti ATMINTĮ?...
skelbimai
kreditus pasirašant vekselį...
skelbimai
Panaikinkite blogą burnos ir k...
skelbimai
AKCIJA! Kondicionieriams taiko...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх