Pagrindinis » Straipsniai » Mokslas ir technika, IT

Sukurta naujos kartos ir visiems prieinama namų apsaugos sistema (Video)

Sukurta naujos kartos ir visiems prieinama namų apsaugos sistema (Video)

Nors iš pažiūros namų apsaugos priemonių ir paslaugų rinka jau gerokai prisotinta, į ją ateina vis nauji techninės įrangos gamintojai, siūlantys vis patrauklesnius sprendimus.

Vienas iš jų neseniai pristatytas „Indiegogo“ kolektyvinio finansavimo portale. Tai JAV bendrovės „Korner“ išrasta belaidžiu ryšiu paremta namų apsaugos sistema „Korner“, kurią, pasak gamintojų, gali sau leisti kiekvienas, kam rūpi jo namų saugumas už esą labai prieinamą kainą. Iš pažiūros „Korner“ atrodo gana elegantiškas techninis sprendimas: šią apsaugos sistemą labai paprasta įrengti ir naudoti, tam nereikia jokių specialių žinių.

„Korner“ susideda iš dviejų dalių: prie lango ar durų kampo klijuojamo belaidžio judesio daviklio bei į USB raktą panašaus imtuvo, kuris jungiamas į namų tinklo maršrutizatoriaus „Ethernet“ lizdą. Kai signalizacija įjungta, prie langų ar durų pritvirtinti judesio davikliai, aptikę judėjimą, belaidžiu „ZigBee“ protokolo ryšiu siunčia signalą į „Korner“ imtuvą. Jis įjungia aukšto dažnio garso signalizaciją ir internetu

 
 
 
 
 
apie galimą įsilaužimą praneša namų šeimininkui arba kitam būstą prižiūrinčiam asmeniui. Pranešimas pateikiamas per „Android“ ar „iOS“ aplinkoje veikiančią specialią „Korner“ aplikaciją.
 
 

Tokiu atveju namų šeimininkas per šią programėlę iškart gali kviesti policiją ir kartu persiųsti pranešimą apie pavojų kitam asmeniui, kuris tuo metu prižiūri namus. „Korner“ aplikacija leidžia nuotoliniu būdu įjungti ir išjungti signalizaciją ir valdyti kitus jos parametrus.

Pranešama, kad vienas „Korner“ siųstuvėlis palaiko iki 15 langų ar durų kampuose klijuojamų jutiklių. Jiems energiją tiekia tabletės tipo baterija, kurios pakanka 3 metams. „Korner“ aplikacija iš anksto informuos apie mažėjančią baterijos talpą ir būtinybę ją pakeisti.

„Korner“ jutikliai tvirtinami prie durų ir langų kampų daugkartinio naudojimo lipnia juosta, tad prireikus persikraustyti į kitą būstą šie lipdukai lengvai nuimami, teigia bendrovės atstovai. Pasak jų, „Korner“ apsaugos sistema yra patikima ir apsaugota nuo netikro pavojaus incidentų. Už 89 JAV dol. kainą „Korner“ gamintojai siūlo įsigyti 3 jutiklius ir siųstuvėlį. Kaip veikia ši apsaugos sistema, demonstruojama „Korner“ vaizdo klipe.

Sukurta naujos kartos ir visiems prieinama namų apsaugos sistema (Video)


Kategorija: Mokslas ir technika, IT | Įdėjo: Admin (29.04.2014) | Autorius: balsas.lt Tinklalapis
Peržiūrų: 859 | Raktažodžiai: Būsto saugumas | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Išvažiuojamieji Banketai‎, Fur...
skelbimai
Ar žinote kaip stiprinti kaulu...
skelbimai
Jei skauda GERKLĘ, KOSĖJAT, PE...
skelbimai
Greitas kreditas. Paskolos kre...
skelbimai
Jeigu ŠALA KOJOS Ir RANKOS...
skelbimai
Taikoreikia.lt - šildymo įrang...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх