Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Каталог статей » Mokslas ir technika, IT

Sukurta naujos kartos ir visiems prieinama namų apsaugos sistema (Video)

Nors iš pažiūros namų apsaugos priemonių ir paslaugų rinka jau gerokai prisotinta, į ją ateina vis nauji techninės įrangos gamintojai, siūlantys vis patrauklesnius sprendimus.

Vienas iš jų neseniai pristatytas „Indiegogo“ kolektyvinio finansavimo portale. Tai JAV bendrovės „Korner“ išrasta belaidžiu ryšiu paremta namų apsaugos sistema „Korner“, kurią, pasak gamintojų, gali sau leisti kiekvienas, kam rūpi jo namų saugumas už esą labai prieinamą kainą. Iš pažiūros „Korner“ atrodo gana elegantiškas techninis sprendimas: šią apsaugos sistemą labai paprasta įrengti ir naudoti, tam nereikia jokių specialių žinių.

„Korner“ susideda iš dviejų dalių: prie lango ar durų kampo klijuojamo belaidžio judesio daviklio bei į USB raktą panašaus imtuvo, kuris jungiamas į namų tinklo maršrutizatoriaus „Ethernet“ lizdą. Kai signalizacija įjungta, prie langų ar durų pritvirtinti judesio davikliai, aptikę judėjimą, belaidžiu „ZigBee“ protokolo ryšiu siunčia signalą į „Korner“ imtuvą. Jis įjungia aukšto dažnio garso signalizaciją ir internetu

 
 
 
 
 
apie galimą įsilaužimą praneša namų šeimininkui arba kitam būstą prižiūrinčiam asmeniui. Pranešimas pateikiamas per „Android“ ar „iOS“ aplinkoje veikiančią specialią „Korner“ aplikaciją.
 
 

Tokiu atveju namų šeimininkas per šią programėlę iškart gali kviesti policiją ir kartu persiųsti pranešimą apie pavojų kitam asmeniui, kuris tuo metu prižiūri namus. „Korner“ aplikacija leidžia nuotoliniu būdu įjungti ir išjungti signalizaciją ir valdyti kitus jos parametrus.

Pranešama, kad vienas „Korner“ siųstuvėlis palaiko iki 15 langų ar durų kampuose klijuojamų jutiklių. Jiems energiją tiekia tabletės tipo baterija, kurios pakanka 3 metams. „Korner“ aplikacija iš anksto informuos apie mažėjančią baterijos talpą ir būtinybę ją pakeisti.

„Korner“ jutikliai tvirtinami prie durų ir langų kampų daugkartinio naudojimo lipnia juosta, tad prireikus persikraustyti į kitą būstą šie lipdukai lengvai nuimami, teigia bendrovės atstovai. Pasak jų, „Korner“ apsaugos sistema yra patikima ir apsaugota nuo netikro pavojaus incidentų. Už 89 JAV dol. kainą „Korner“ gamintojai siūlo įsigyti 3 jutiklius ir siųstuvėlį. Kaip veikia ši apsaugos sistema, demonstruojama „Korner“ vaizdo klipe.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar