Pagrindinis » Straipsniai » Mokslas ir technika, IT

Cheminių trasų sąmokslas

Cheminių trasų sąmokslas

Ši sąmokslo teorija labiau žinoma jos anglišku pavadinimu Chemtrails. Ši teorija teigia, jog vyriausybė, dėl vienokių ar kitokių priežasčių, kaip antai visuomenės kontrolė, dirbtinis ligų sukėlimas ar žmonių populiacijos kontrolė, iš lėktuvų, paprastai keleivinių, virš šalies išpila kokias nors chemines medžiagas. Šios sąmokslo teorijos šalininkai teigia, jog tokius lėktuvus galima atpažinti pagal jiems būdingą kondensacinę uodegą, liekančią už lėktuvo jam skrendant. Konspiratologų manymu, paprasti kondensaciniai pėdsakai išnyksta kelių minučių bėgyje, o štai cheminės trasos neišsisklaido ilgai, kol pavirsta į plunksninius debesis. Kartais būtent dėl to danguje susidaro įvairaus pobūdžio cheminių trasų tinklas. Teigiam, jog po šių trasų atsiradimo ant žemės galima rasti bario ir aliuminio druskų, torio, silicio karbido ir kitas organines medžiagas. Taip pat teigiama, jog žmonės patekę į cheminių trasų veikimo lauką gali pasijusti blogai, prarasti atmintį ar patirti kitus neigiamus pojūčius. Teigiama, jog cheminių medžiagų talpos randasi lėktuvų tualetuose. Kartais teigiama, jog tai būna specialūs lėktuvai užmaskuoti kaip keleiviniai.
   Teorijos kritikai teigia, jog kondensacinis pėdsakas priklauso nuo daugelio faktorių, tokių kaip temperatūra, drėgnumas, vėjo gūsiai tad vienom sąlygom esant jis laikosi ilgiau kitom gali net nepasirodyti. Keleivinio lėktuvo paliktas kondensacinis pėdsakas iš esmės susidaro dėl drėgmės ir įvairių cheminių elementų dalelių atsirandančių ore praskridus lėktuvui. Mokslininkai teigia, jog tai yra natūralus reiškinys, kylantis dėl lėktuvo veikimo. Paprasčiausiai lėktuvo variklyje dega degalai ir jei degimo procesas vyksta normaliai, tai degalai skyla į vandenį ir anglies dvideginį, kuriuos mes ir matome danguje. Šie įkaitę produktai patenka į atšalusį orą tad sušąla ir susiformuoja kažkas panašaus į debesį, taip ir atsiranda baltieji inversiniai lėktuvo pėdsakai.
   Anksčiau minėti cheminių medžiagų pėdsakai gali atsirasti dėl bendro atmosferos užterštumo. Kodėl dažnai gaunasi kondensacinių pėdsakų tinklas? Jis atsiranda, todėl, kad lėktuvai juda ne bet kaip, o oro koridoriais, kurių skersmuo 10 km. Būtent, todėl atsiranda paraleliniai pėdsakai, o kita kryptimi praskridę lėktuvai suformuoja tinklą. Be to, keleivinių lėktuvų skrydžiai vyksta 9 – 11 km aukštyje, tad purkšti chemines medžiagas iš tokio aukščio būtų labai neefektyvu. O cisternų su cheminėmis medžiagomis idėja greičiausiai kilo dėl to, kad konstruojant lėktuvą jame statoma cisterna su vandeniu, norint patikrinti ar lėktuvas teisingai išcentruotas, būtent tokių cisternų nuotraukas, sąmokslo teorijos šalininkai pristato kaip cheminių medžiagų talpyklas.

Cheminių trasų sąmokslas


Kategorija: Mokslas ir technika, IT | Įdėjo: Admin (27.05.2014) | Autorius: Gabrielius E. Klimenka
Peržiūrų: 1076 | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Dažome remontuojame butus....
skelbimai
NATŪRALUS papildai NĖŠTUKĖMS...
skelbimai
ARKO Blokeliai, Plėvelė, Cemen...
skelbimai
Rašomasis stalas
skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mikrofloros ...
skelbimai
PAGYVENUSIO AMŽIAUS ŽMONĖMS - ...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto statybinės medžiagos remontas lietuva anglija Drabužių naujienos reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх