Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » »

Lietaus kanalizacijos, drenažo sistemų įrengimas

Prieš atliekant gerbūvio darbus savo valdoje yra labai svarbus  tinkamas šulinių drenažo ir lietaus sistemos įrengimas. Šiuos darbus reikėtų numatyti iš anksto, dar prieš planuojant aplinkos dekoravimo ir apželdinimo darbus. Tinkamai ir laiku atlikus drenažo, šulinių, lietaus sistemos įrengimo darbus vėliau išvengsite sutvarkyto sklypo kasinėjimo darbų ir  papildomų išlaidų. Įrengiant šulinį labai svarbu parinkti jam tinkamą vietą savo sklype.

Jį  įrengti reikėtų atokesnėje ir aukštesnėje vietovėje, nuo kurios galėtų lengvai nutekėti polaidžio ir lietaus vanduo. Dažną erzina po lietaus varvantys stogai, ir kieme telkšančios balos, tačiau viso to galima išvengti tinkamai ir kokybiškai įrengus drenažo ir lietaus sistemas.

Kaip ir namo statybos, apdailos darbuose, taip ir Įrengiant drenažo, šulinių, lietaus sistemas svarbi medžiagų ir atliekamų darbų kokybė. Technologiškai ir estetiškai tinkamiausius ir priimtiniausius sprendimus specialistai pasiūlo tik apžiūrėję Jūsų valdą.

Tinkamas drenažo, šulinių, lietaus sistemos  įrengimas priklauso nuo daugelio aspektų: planuojamų kitų objektų jūsų sklype, požeminių vandens telkinių, architektūrinių sprendimų, planuojamo kraštovaizdžio.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar