Pagrindinis » Straipsniai » Lauko gerbūvio darbai

Lietaus kanalizacijos, drenažo sistemų įrengimas

Lietaus kanalizacijos, drenažo sistemų įrengimas

Prieš atliekant gerbūvio darbus savo valdoje yra labai svarbus  tinkamas šulinių drenažo ir lietaus sistemos įrengimas. Šiuos darbus reikėtų numatyti iš anksto, dar prieš planuojant aplinkos dekoravimo ir apželdinimo darbus. Tinkamai ir laiku atlikus drenažo, šulinių, lietaus sistemos įrengimo darbus vėliau išvengsite sutvarkyto sklypo kasinėjimo darbų ir  papildomų išlaidų. Įrengiant šulinį labai svarbu parinkti jam tinkamą vietą savo sklype.

Jį  įrengti reikėtų atokesnėje ir aukštesnėje vietovėje, nuo kurios galėtų lengvai nutekėti polaidžio ir lietaus vanduo. Dažną erzina po lietaus varvantys stogai, ir kieme telkšančios balos, tačiau viso to galima išvengti tinkamai ir kokybiškai įrengus drenažo ir lietaus sistemas.

Kaip ir namo statybos, apdailos darbuose, taip ir Įrengiant drenažo, šulinių, lietaus sistemas svarbi medžiagų ir atliekamų darbų kokybė. Technologiškai ir estetiškai tinkamiausius ir priimtiniausius sprendimus specialistai pasiūlo tik apžiūrėję Jūsų valdą.

Tinkamas drenažo, šulinių, lietaus sistemos  įrengimas priklauso nuo daugelio aspektų: planuojamų kitų objektų jūsų sklype, požeminių vandens telkinių, architektūrinių sprendimų, planuojamo kraštovaizdžio.

Lietaus kanalizacijos, drenažo sistemų įrengimas


Kategorija: Lauko gerbūvio darbai | Įdėjo: Admin (22.04.2014) | Autorius: statybajums.lt
Peržiūrų: 937 | Raktažodžiai: kanalizacijos sistemos, drenažo sistemų įrengimas, lietaus sistemos | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
FINANSINĖS PASKOLOS GREITAS...
skelbimai
BMW 5 xDrive nuoma
skelbimai
PALYDOVINE TELEVIZIJA...
skelbimai
Kiek vertas mano miškas?...
skelbimai
Vartojimo paskolos. Paskolos i...
skelbimai
Liuteinas, Vitaminai - AKIMS...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх