Pagrindinis » Straipsniai » Dvasios / Vaiduokliai

Atsargiai: kelyje nuogos šmėklos

Atsargiai: kelyje nuogos šmėklos

Švedijos žurnalistai prieš keletą metų lygiame kelyje įvykusią tragediją pavadino „dviejų mėnulių mįsle“. Tuomet tiesiame ir tuščiame kelyje apsivertus ir užsidegus mikroautobusui žuvo vairuotojas ir penkios keleivės – gastrolių į Malvę važiavusios striptizo šokėjos. Katastrofos priežasties nustatyti nepavyko.

Du mėnuliai…

Viena iš merginų 23-ejų Brigit Meke mirė tik kitą dieną po tragedijos ir iki paskutinio atodūsio kliedėdama vis kartojo: „Du mėnuliai… Du mėnuliai…“

Neseniai spaudoje prisiminta ši paslaptinga istorija. Maždaug pusę antros nakties Malmės kelių policijos budėtojas užregistravo skubų iškvietimą iš paprastai ramaus magistralės ruožo už 28 kilometrų nuo miesto.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado kelkraštyje stovinčią tojotą ir sulamdytą volvo, apvirtusį ratais aukštyn. Jo vairuotojas, pasak policininkų, kliedėjo: pasakojo, kad jį aplenkė mikroautobusas, paskui dangų nušvietė žalsva pašvaistė ir vidury kelio lyg iš po žemių išdygo kelios nuogos merginos: „Sustabdyti jau nespėjau. Mašina susimėtė, girdėjau, kaip į jos šonus bumbsi kūnai. Tai buvo tikros skerdynės: nelaimingų šokėjų kraujas užliejo visą priekinį stiklą…“

Šoko ištiktas vairuotojas vis tvirtino, neva mergino šokusios kažkokį erotinį šokį, o jis nespėjęs sustabdyti, mašina apvirto, ir viskas, ką jis atsimena, – tai juodame danguje pakibusius du mėnulius.

Miražas arba haliucinacija

Tojotos vairuotojas ir jo žmona pasakojo ramiau, ne taip emocingai, bet irgi kliedėjo apie du mėnulius ir kažkokias šmėklas. Dolfas (Dolph) ir Marta (Martha) Bakai (Back), kurie ir iškvietė policiją, teigė važiavę lėtai, mėgaudamiesi nakties peizažu. Poros automobilį pralenkus volvo, danguje netikėtai atsirado dar vienas mėnulis, smaragdinė pašvaistė nušvietė plentą, o ant jo sušmėžavo keistos permatomos figūros, greičiausiai moteriškos… Staiga juos aplenkusios mašinos šviesos ėmė blaškytis kelyje, pasigirdo baisus džeržgimas, švytėjimas bemat užgeso. Po kelių sekundžių antrasis mėnulis nublanko ir irgi dingo iš dangaus skliauto.

Policija neneigia, kad eismo nelaimė įvyko lygiai toje pat vietoje, kurioje prieš šešetą metų sudegė mikroautobusas su striptizo šokėjomis. Tačiau visa kita jie vadina miražu ar kolektyvine haliucinacija – juk jokių lavonų ar kraujo kelyje nebuvo, kaip ir krauju užpilto volvo priekinio stiklo, apie kurį taip įtikinamai pasakojo volvo vairuotojas. Bet dėl visa pikta paslaptingas kelio ruožas buvo pažymėtas įspėjamaisiais ženklais.

Mirtis kelkraštyje

Pats laikas panašų ženklą statyti ir netoli Ukrainos Černigovo miesto. Čia, kaip tvirtina vairuotojai, pastaruoju metu naktimis galima išvysti nuogą šmėklą. Tiesa, ji po ratais nepuola, – stovi sau ramiai šalikelėje ir laukia.

Du profesionalūs Briansko tolimųjų reisų vairuotojai Andrejus ir Kirilas nusprendė drauge patraukti į sezoninius darbus Ukrainoje. Vieną naktį krovinį vežęs Andrejus pamatė grakštų moters siluetą. Tiesa, jį nustebino tai, kad moteris buvo nuogut nuogutėlė, o šaltame gražiame jos veide švietė raudonos lūpos. Buto, kuriame apsistojo vaikinai, šeimininkė, įspėjo, kad tai – šmėkla, nelaboji dvasia. Esą prieš porą metų keli vairuotojai išprievartavo vietinę merginą, nužudė ir įmetė į griovį. Nuo tada ji ir vaidenasi.

Andrejus nesuskubo įspėti reise buvusio Kirilo, nors pats šeimininkės žodžiais ir nepatikėjo. Ir šit Kirilas dingo. Tarsi skradžiai žemę prasmego. Tik ketvirtą dieną pavyko mašiną rasti miške. Pats Kirilas atrodė baisiai: sulysęs, apžėlęs, išsprogusiomis akimis. Jau vėliau, šiek tiek atsigavęs, jis papasakojo sustojęs pavėžėti moters, kuri nuoga stovėjo kelkraštyje naktį…

Lenktynių su vilkolakiu

Dar paslaptingesnė istorija nutiko Tambovo srityje. Vietos vairuotojas vasarą sunkvežimiu vežiojo grūdus į elevatorių, o kartą užtrukęs grįžo namo gūdžią naktį.

Staiga priekyje, pasak jo, vidury kelio išdygo arklys. Vyras įjungė tolimąsias šviesas, nuspaudė garsinį signalą, bet gyvulys nejudėjo iš vietos. Dmitrijus (toks buvo vairuotojo vardas) tikino esąs drąsus žmogus, bet tąsyk kažko išsigandęs.

Mašina greitai artėjo, o arklys tebestypsojo vidury kelio. Vairuotojui nusprendus apvažiuoti gyvulį, šis staiga atšoko į kelkraštį ir ėmė šuoliuoti greta.

Persigandęs žmogus iš visų jėgų spaudė greičio pedalą, sunkvežimis tirtėjo, atrodė, dar truputį – ir subyrės į šipulius. Bet Dmitrijus, matydamas, kad persekiotojas neatsilieka, greičio nemažino. Jis jau neabejojo, kad su juo lenktyniauja ne paprastas arklys.

Beprotiškos lenktynės truko apie pusvalandį. Priekyje pasirodžius kaimo žiburiams, keturkojis lengvai aplenkė mašiną, atsigręžė ir be vargo įšoko į kėbulą! Mašina sudrebėjo lyg nuo smūgio. Grįžtelėjęs vaikinas išvydo kėbule… jauną nuogą panelę, mojančią jam pirštu. Žmogų sustingdė nenusakomas siaubas: dantys barškėjo, pabalę pirštai spaudė vairą, o koja spaudė greičio pedalą.

Įvažiavęs į kaimą jis sustabdė taip staiga, kad mašina vos neapvirto. Iššokęs iš kabinos, Dmitrijus neišvydo nė gyvos dvasios.

 

Parengta pagal dienraščio “Respublika” priedą “Julius/Brigita”

 

Atsargiai: kelyje nuogos šmėklos


Kategorija: Dvasios / Vaiduokliai | Įdėjo: Admin (15.07.2014) | Autorius: Respublika.lt Tinklalapis
Peržiūrų: 1026 | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Reklamos dizaineriai, spauda, ...
skelbimai
Visi pulteliai vartams 8685212...
skelbimai
„GluePoras“ oro tarpo šiltinim...
skelbimai
Greitas kreditas. Paskolos int...
skelbimai
Vartojimo paskolos. Paskolos i...
skelbimai
Darbo pasiūlymas merginoms ir ...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх