Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Каталог статей » Burtai-Magija-Astrologija-Religija

Zodiako ženklai ir jų automobiliai

Šeiminės, dvivietės, didelės, mažos, stilingos, praktiškos, prabangios, antikvarinės... Tokia automobilių įvairovė, o kas lemia mūsų pasirinkimą, kai ieškome sau tinkamiausio? 

Žodį taria ir astrologai, kokia transporto priemonė kuriam ženklui labiausiai suvirpina širdį?

Avinas
Gatvės kovotojas

Dažniausiai šio ženklo atstovas lekia pirmyn, nesidairydamas į šalis. Tas, kuris skuba, yra teisus. Tokios nuostatos laikosi Avino Zodiako atstovas.

Automobiliai: „Porsche Cayman“, „Ferrari FF“, „Jeep Wrangler“.
Spalva: ryškiai raudona.

Tauras
Praktiškas sedanas

Tauras vairuoja saugiai, ramiai, nesukelia pavojaus aplinkiniams ir bendrakeleiviams. Jam nebūtinas pats greičiausiais pasaulyje „mašiniukas“, tačiau privalomos savybės – patogumas, manevringumas, saugumas.

Automobiliai: „Porsche Panamera“, „VW Passat“, „Opel Omega“, „Audi A6“.
Spalva: tamsiai ruda.

Dvyniai
Greitučiai linksmučiai

Spalvingi automobiliai, atverčiamu stogu, nedideli, lengvai pastatomi judriose gatvėse. Dažnai tokius reikalavimus savo keturračiui kelia Dvyniai.

Automobiliai: „Ford Fiesta“, „Fiat Punto“, „Toyota IQ“.
Spalva: ryškiai geltona.

Vėžys
Šeimos namai ant ratų

Šeimyniškiausiu tarp dvylikos Zodiako ženklų laikomas Vėžys paprastai, jeigu turi vaikų, siekia įsigyti automobilį su kuo daugiau sėdimų vietų. Jis nebūtinai turi būti didelis, grėsmingas, galingas, bet jame turi tilpti tikrai daugiau nei du keleiviai.

Automobiliai: „Renault Clio“, „Hyundai Travel“, „Daihatsu Cuore“.
Spalva: sidabrinė, mėlyna.

Liūtas
Motorizuota prabanga 

Karietą karaliui! Jau net nebandykite karalienės įsodinti į kokią mažą „kuprinę“, nedidelį ir neišvaizdų automobilį. Liūtė nuo tokio gerbėjo tikrai bėgs neatsisukdama. Prašmatnus, solidus, gatve oriai slystantis ir aplinkinių dėmesį patraukiantis automobilis. Štai toks tinka Liūtui, Zodiako karaliui.

Automobilis: „Jaguar XJ“, „Daimler Maybach“, „Chrysler 300C“.
Spalva: auksinė, juoda.

Mergelė
Nekristi į akis

Tokį įvaizdį renkasi santūrioji Mergelė. Vidutinės klasės, ne vargšiukai kretantys senukai, bet ir ne pernelyg prabangūs automobiliai. Patvarumas, elegantiškumas ir atidumas detalėms, šito Mergelė tikrai nepraleis pro akis. Nors dažnai šis Zodiakas kitų neieško, jis turi vieną gamintoją, kuriam yra ištikimas, ir kuriuo šventai pasitiki.

Automobiliai: „Dacia Sandero“, „Renault Kangoo“, „Honda CR V“.
Spalva: smėlio.

Svarstyklės
Su „cinkeliu“

Šio Zodiako atstovams reikia elegantiškos transporto priemonės, tačiau ji turi būti greita. Netgi ramiosios Svarstyklės (galite nustebti, atsisėdę šalia jų vairuojančių) mėgsta palakstyti.

Automobiliai: „Citroën C4 Picasso“, „Skoda Superb“, „Audi R8“.
Spalva: pastelinė žydra.

Skorpionas
Pulsuojantis žvėris

Jeigu pamatysite „tiuninguotą“ automobilį, greičiausiai tokiems neatsispirs Skorpionai. Kad ir kokią transporto priemonę šis Zodiakas rinktųsi, ji bus kažkuo grėsminga. Na, o kine geriausiai Skorpiono automobilį suvaidintų Q. Tarantino mirtį nešantis „Death proof“.

Automobiliai: „Toyota RAV4“, „Hummer H2“, „Mitsubishi Outlander“.
Spalva: juodžiausia iš juodžiausių.

Šaulys
Visu greičiu pirmyn!

Per greitas, per galingas. Šauliams tokių nebūna. Jie yra Zodiako nutrūktgalviai, tačiau miesto gatvėse proto jie nepraranda. Šauliams automobilis reikalingas ir ilgoms kelionėms. Toks turi būti patikimas ir talpus.

Automobiliai:  „Cadillac CDS V Coupe“, „Chevrolet Impala“, „Range Rover Discovery“.
Spalva: oranžinė.

Ožiaragis
Laiko patikrinti

Šiam Zodiakui ypač patinka antikvariniai arba senas tradicijas puoselėjančių gamintojų automobiliai. Kai vairuoja tokį, Ožiaragis nesigaili nė vieno sunkiai uždirbto cento, kurį išleido tokiam nuostabiam technikos kūriniui. Trečiam Žemės stichijos ženklui Zodiake automobilis yra statuso simbolis, bet nepamiršta ir praktiškumo.

Automobiliai: „Volvo V70“, „Austin Healy“, „Subaru Forester“.
Spalva: tamsiai pilka.

Vandenis
Jokių ribų!

Šis Zodiako ženklas labiausiai iš visų mėgsta kabrioletus. Jie suteikia Vandeniams tokį saldų laisvės pojūtį. Jeigu kas užsirašo į ekstremalaus vairavimo kursus ir mėgsta pasivažinėti žiemą ant ledo, greičiausiai jis yra Vandenis. Bent jau šių nutrūktgalvių būryje tokių turėtų būti ne vienas. Negi imsi ir vairuosi normaliai? Ne, neįdomu.

Automobiliai: „Mini Cooper Cabrio“, „Alpha Romeo Spider“, „Lexus Hybrid CT“.
Spalva: šalta, metalinė mėlyna.

Žuvys
Aplinkai draugiški

Žuvims svarbu, kad automobilis tausotų aplinką, naudotų mažai kuro. Rūpestingasis Zodiako humanistas išgyvena ne tik dėl dvikojų planetos gyventojų, bet ir dėl visų gyvių ir pačios planetos. Dažnai Žuvys gali rinktis nostalgiškus, žavius automobilius kaip „vabaliukai“.

Automobiliai: „Volkswagen“ vabaliukas, „Peugeot iOn“, „Renault R4“.
Spalva: vandens žalia.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar