Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Каталог статей » Burtai-Magija-Astrologija-Religija

Sveikatos stiprinimas pagal Zodiaką

  • 0.0 Reitingas
  • 1768 Peržiūrosов

Pavasarį net sveikiausieji pritrūksta jėgų. Žiema išvargina, išnaudoja visus mūsų energijos, vitaminų ir geros nuotaikos išteklius.

Saulė dar tik ima šildyti ir vilioti į lauką, dar tik pradedame atstatyti jėgas. O ką pataria astrologai, kaip kiekvienam iš dvylikos Zodiako ženklų save pastiprinti?

Avinas

Kai esate puikios formos, nuo to geriau ir jums, ir aplinkiniams. Sugebate kitus įkvėpti, išjudinti. Tik turėtumėte atrasti atsipalaidavimo būdų, kurie nuramina, o ne dar labiau energizuoja kaip aktyvus sportas (pamėginkite meditaciją, taiči ar jogą). Avino ženklo atstovams dar patartina pasidomėti refleksologija (terapija, kai masažauojami energingi taškai pėdose). Nors nuolatinis lėkimas jums patinka, suraskite laiko nusiraminti, išgerti žolelių, tarkime, ramunėlių, arbatos. Geriausiai šiemet Avino ženklo atstovai jausis liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Tauras

Gera fizinė sveikata leidžia jaustis visaverčiu žmogumi. Tai galioja visiems, ne tik gimusiems po Tauro Zodiaku. Tačiau ši nuostata turėtų tapti Tauro prioritetu. Šiam ženklui reikėtų mokytis sustoti, pasidžiaugti šia akimirka, o ne ardytis, kol nukris. Pasėdėkite parke, prie upės, pasigrožėkite sakuromis ar žydru dangumi. Tiesiog sustokite. Taurams būtina ypač atidžiai stebėti mitybą. Jeigu žinote, kad saldumynai arba ypač kaloringi patiekalai jums sveikatos neprideda, turėkite valios jų atsisakyti. Ir būtinai judėkite gryname ore. Jeigu užsiėmimas jums patiks, užsispirsite ir reguliariai juo užsiimsite, juk esate valingas Zodiakas. Geriausiai Tauro ženklo atstovai jausis spalį ir gruodį.

Dvyniai
Jeigu sugebate protą ir kūną išlaikyti pusiausvyroje, tada gyvenimas tampa nuostabiai gražus. Judriesiems Dvyniams svarbu nepamiršti, kad energijos ištekliai turi būti atstatomi. Atraskite sau tinkamą užsiėmimą, pabūkite gryname ore. Juk esate Oro ženklas! Riedučiai, dviračiai, bėgimas ar tiesiog darbas sode – tiks viskas, kas priverčia judėti ir suteikia džiaugsmo. Taip pat galite apsieiti be alkoholio, gerkite šviežiai spaustas sultis ir žolelių arbatas. Geriausiai Dvyniai jausis gegužį. Nors apskritai jie išlaikys harmoniją su pasauliu visus metus.

Vėžys

Atrasti pusiausvyrą savyje, o vėliau aplinkoje – pati svarbiausia jūsų užduotis. Jeigu esate išvargę, pasimetę, pabirę, apie kokį gyvenimo džiaugsmą galima kalbėti? Niekas jūsų nepradžiugins. Jeigu tenka daug bendrauti, dirbti, atraskite laiko „atsijungti“, pabūti vienumoje (ar dviese),  be interneto, socialinių tinklų ir mobiliojo telefono. Atrodo, smulkmenos, bet pamatysite, kiek jėgų jos suryja. Lauke dar nepasimaudysite, bet apsilankymas baseine, vandens terapija jums taip pat naudinga. Būtinai ją išnaudokite šiltuoju metų laiku! Masažas irgi nepamaišys, padės atsipalaiduoti ir atstatyti energijos pusiausvyrą. Pakankamai gerai Vėžiukai jausis visus metus, bet geriausiai – rugpjūtį.

Liūtas

Būtina saugoti ne tik fizinę, bet puoselėti ir psichinę, dvasinę sveikatą. Nuo to priklauso ne tik Liūto savijauta, bet ir gebėjimas jaustis laimingiems. Atidžiai stebėkite, ką valgote, nepiktnaudžiaukite skanėstais ar nesveiku maistu ir alkoholiu. Juk Liūtai yra žmonės su užmoju – jie ir griauna, ir kuria save su entuziazmu. Taigi pasirinkite tinkamą programą! Taip pat praverstų pasidomėti, kokie užsiėmimai nuramina protą, atstato vidinę pusiausvyrą, tarkime, kaip joga, kalanetika, taiči. Na, vyrams puikiai tiktų žvejyba, bet greičiausiai ne šio Zodiako atstovams. Jiems smagiau prasilėkti su baidare ar jėgos aitvarais. Kai tik nugalėsite tinginį, išsijudinsite – jausitės gerai, ypač sveikata bus gera rugsėjį ir spalį.

Mergelė

Atrasti vidinę pusiausvyrą daug sunkiau, nei atrodo. Jeigu ramiai sėdite, o mintys galvoje bėga krosą, tai tikrai nepavadinsi nusiraminimu. Kaip tai padaryti? Kiekvienas greičiausiai turite savų metodų, bet vertėtų pasinaudoti draugų ar pažįstamų patarimais, gal sužinosite naujų ir įdomių būdų, kaip pailsėti ir atstatyti jėgas. Pamėginkite apsilankyti baseine, o vasarą daug maudykitės, plaukiokite, užsirašykite į masažą. Geriausiai jausitės pirmoje metų pusėje.

Svarstyklės

Rūpinkitės ne tik kūnu, bet ir vidiniu gyvenimu. Įtempta psichika sveikatos tikrai nepridės. Atsisakykite „šlamštmaisčio“, valgykite neskubėdami, skirkite dėmesio mitybai, nes ji yra pagrindinis mūsų energijos ir sveikatos šaltinis. Tikrai, tai ne tušti žodžiai. Pasinaudokite homeopatija, fitoterapija, daugiau domėkitės, kaip iš mūsų gamtos galime pasisemti jėgų. Visa, ko mums reikia, yra šalia. Užsirašykite į masažą, jei jį nelabai mėgstate, naudinga pasidaryti pėdų masažą. Geriausiai Svarstyklės jausis pirmoje metų pusėje.

Skorpionas

Šis ženklas yra linkęs į kraštutinumus, todėl sąmoningai turėtų jų vengti. Stiprios emocijos gali išsekinti, susargdinti. Tai nutinka ne tik sentimentalių praėjusio šimtmečio romanų herojėms. Skorpionai žino, kad tai nutinka realybėje. Didžiausias žmogaus priešas yra jis pats. Taigi būkite sau draugais, pačiais geriausiais. Jeigu patiriate daug įtampos darbe ir asmeniniame gyvenime, suraskite būdų, kur ir kaip atsigauti. Kas jums padeda? Gal nuramina naktį važinėjimas automobiliu ir muzikos klausymasis, gal pasivaikščiojimas, sportas ar masažas, o gal įdomi knyga? Pirmoje metų pusėje netrykšite energija ir sveikata, užtat antroji jums bus palankesnė.

Šaulys

Sveika gyvensena yra esminis kelias, visi kiti – šalutiniai. Tik juo eidami galite gyventi visavertiškai. Mėgstate lėkti per gyvenimą spausdami greičio pedalą iki dugno? Gerai, tokie jau esate – „ugniniai“ žmonės. Žinote, kad automobiliui reikia ir tepalų, ir degalų, kitaip tariant, priežiūros. Ką tada kalbėti apie žmogų – gyvą organizmą? Norėti lėkti? Lėkite, bet nepamirškite gerai išsimiegoti, sportuoti, tinkamai maitintis, bendrauti su pozityviais ir jums palankiai nusiteikusiais žmonėmis, tai įkrauna. Gerai jausitės pavasarį, ypač balandį, bet ir rudenį (lapkritis – pats geriausias mėnuo).

Ožiaragis

Sakoma, kūnas yra sielos šventovė. Ar tikrai? Ar tik kiaulės neįsitaisė ant altoriaus? Visada svarbu savyje išlaikyti vidinį sargą, būti budriems, sąmoningai stebėti, kas mus sekina, o kas suteikia jėgų. Ideali būsena gal ir neįmanoma, bet galima jos siekti. Stengtis, kad kūnas ir siela būtų pusiausvyroje. Atraskite streso nukenksmintojų, tai yra darykite dalykus, kurie jus džiugina. Kita vertus, šio Zodiako atstovai gali sau būti labai griežti. Rūpinkitės sveikata, bet ir raskite kuo save pradžiuginti. Mėgstamas desertas kartą per mėnesį – ne toks jau didelis nusikaltimas, jei pasmaguriavę jaučiatės geriau. Kiek prasčiau jausitės pirmoje metų pusėje, pavasarį, tačiau antrojoje jau turėtumėte įsivažiuoti.

Vandenis

Sveikai atrodyti, sveikai jaustis – tai turėtų tapti jūsų prioritetu. Sakote, ne, nėra kada? Gera žinia jums: kai save išsemsite iki dugno, neturėsite jėgų niekam – nei dirbti, nei gyventi. Jūsų teisė rinktis. Jeigu sugalvosite sustoti, užsirašykite į masažą, pabūkite  gamtoje, vasarą maudykitės upėje, ežere ar jūroje. Vanduo nuplauna ne tik blogas mintis, bet ir nuovargį. Sportuokite, judėkite, taip išjudinsite ne tik kūną, ir galva geriau veiks. Kiek prasčiau jausitės pavasarį, bet antroje pusėje sveikata ir savijauta bus geresnė.

Žuvys

Jūsų kūnui ir sielai reikia naujo postūmio, įkvėpimo. Tada jaučiatės gerai, turite dėl ko gyventi, tai jus verčia judėti į priekį. Savu rimtu, bet geriau plaukti iš lėto pirmyn, nei irtis atgal. Kaip sakoma, tik negyvos žuvys plaukia pasroviui. Kas galėtų jus sustiprinti? Maloni, įdomi, džiuginanti veikla. Homeopatija. Žolelių arbata. Maudynės baseine arba gamtoje, kai orai atšils. Geriausiai jausitės visus metus, bet liepą – geriausiai.