Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » »

Mokslininkai prakalbo apie pomirtinį gyvenimą

Dauguma mokslininkų mano, kad pomirtinio gyvenimo sąvoka yra nesąmonė arba mažų mažiausiai neįrodytas dalykas. Tačiau vienas ekspertas tvirtina, kad jis turi įrodymų apie pomirtinio gyvenimo egzistavimą ir jie paremti kvantine fizika.

Amerikietis Robertas Lanza (Robert Lanza) tvirtina, esą biocentrizmo teorija skelbia, kad mirtis yra sukurta mūsų sąmonės. Tai yra iliuzija.

„Mes manome, kad gyvenimas yra tik anglies ir molekulių mišinio veikla – gyvename, o paskui supūvame žemėje“, – rašo mokslininkas savo žiniatinklyje.

R.Lanza pasakoja, kad žmonės tiki mirtimi, nes buvo visuomet mokomi, kad miršta. Kitaip kalbant, mūsų kūnas asocijuojamas su gyvenimu ir mirtimi.

Profesoriaus biocentrizmo teorija paaiškina, kad mirtis gali būti ne tokia baigtinė, kaip visi manė iki šiol. Teorija pavadinta graikišku žodžiu, kuris reiškia „gyvenimo centrą“. Tai tikėjimas, kad gyvybė ir biologija yra tikrovės centras ir kad gyvybė sukūrė visatą, o ne atvirkščiai. Manoma, kad asmens sąmonė nustato objektų formą ir dydį visatoje.

Visatoje biocentrizmo požiūriu erdvė ir laikas veikia ne taip, kaip juos pateikia mūsų sąmonė, erdvė ir laikas yra tiesiog mūsų proto įrankiai.

Pagal teoriją, kad erdvė ir laikas yra proto konstrukcijos, mirtis ir nemirtingumo idėja egzistuoja pasaulyje, neturinčiame erdvės ir laiko ribų.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar