Pagrindinis » Straipsniai » Burtai-Magija-Astrologija-Religija

Mokslininkai prakalbo apie pomirtinį gyvenimą

Mokslininkai prakalbo apie pomirtinį gyvenimą

Dauguma mokslininkų mano, kad pomirtinio gyvenimo sąvoka yra nesąmonė arba mažų mažiausiai neįrodytas dalykas. Tačiau vienas ekspertas tvirtina, kad jis turi įrodymų apie pomirtinio gyvenimo egzistavimą ir jie paremti kvantine fizika.

Amerikietis Robertas Lanza (Robert Lanza) tvirtina, esą biocentrizmo teorija skelbia, kad mirtis yra sukurta mūsų sąmonės. Tai yra iliuzija.

„Mes manome, kad gyvenimas yra tik anglies ir molekulių mišinio veikla – gyvename, o paskui supūvame žemėje“, – rašo mokslininkas savo žiniatinklyje.

R.Lanza pasakoja, kad žmonės tiki mirtimi, nes buvo visuomet mokomi, kad miršta. Kitaip kalbant, mūsų kūnas asocijuojamas su gyvenimu ir mirtimi.

Profesoriaus biocentrizmo teorija paaiškina, kad mirtis gali būti ne tokia baigtinė, kaip visi manė iki šiol. Teorija pavadinta graikišku žodžiu, kuris reiškia „gyvenimo centrą“. Tai tikėjimas, kad gyvybė ir biologija yra tikrovės centras ir kad gyvybė sukūrė visatą, o ne atvirkščiai. Manoma, kad asmens sąmonė nustato objektų formą ir dydį visatoje.

Visatoje biocentrizmo požiūriu erdvė ir laikas veikia ne taip, kaip juos pateikia mūsų sąmonė, erdvė ir laikas yra tiesiog mūsų proto įrankiai.

Pagal teoriją, kad erdvė ir laikas yra proto konstrukcijos, mirtis ir nemirtingumo idėja egzistuoja pasaulyje, neturinčiame erdvės ir laiko ribų.

Mokslininkai prakalbo apie pomirtinį gyvenimą


Kategorija: Burtai-Magija-Astrologija-Religija | Įdėjo: Admin (29.05.2014) | Autorius: Šaltinis: apiemistika.lt
Peržiūrų: 1019 | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Kreditai internetu. Greitas kr...
skelbimai
Pagalba NEVAISINGUMO ATVEJU...
skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mikrofloros ...
skelbimai
stiklo dekoravimas, veidrodžio...
skelbimai
Greitas kreditas. Paskolos int...
skelbimai
BMW 5 xDrive nuoma

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх