Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » »

Magiški gebėjimai pagal Zodiako ženklus

„Kiekvienas žmogus, gimęs po jam skirtu Zodiako ženklu, nuo gimimo apdovanotas neįprastais talentais, kurių dažnas nepastebi“, – sakė „Ekstrasensų mūšio“ dalyvis Vladas Kadonis.

Anot jo, daugiau ar mažiau magiškų savybių turi daug žmonių, kurių skleidžiama energija – tik vienas siūlelis didžiuliame energijos informacijos kamuolyje. Tai – durys į paslapčių pasaulį. Jos gali netikėtai atsiverti ir atskleisti praeities, dabarties ir ateities paslapčių.

Avinas

Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu, gali sėkmingai pritaikyti bet kurį magijos tipą siekdami savo užsibrėžto tikslo. Geriausiai Avino žmonėms pavyksta įkrauti teigiamos arba neigiamos energijos į drabužius, maistą ar vandenį. Taip pat Avinas sugeba nuskaityti informaciją apie žmogų iš jo fotografijos arba asmeninių daiktų.

Įdomu tai, kad šio ženklo žmonės ne tik pajėgia sukaupti savyje daug energijos, bet ir aktyviai panaudoja ją išpildydami savo norus, nors ir nesitiki tam tikro rezultato. „Užtat maloniai nustemba sulaukę paaukštinimo tarnyboje. Dar vakar ruošė kavą savo viršininkui ir galvojo, jog laikas pačiam turėti savo atskirą kabinetą. O šiandien rytinės kavos sulaukė iš savo padėjėjos“, – sakė ekstrasensas.

Jautis

Šio ženklo atstovų magiški sugebėjimai – aukštos pajamos, karjera, pasisekimas ir pripažinimas. „Kadangi dauguma jų yra materialinių gėrybių šalininkai, visiškai pateisintų senovės kultą – nusilenkę auksiniam jaučiui, turto simboliui”, – sakė V.Kadonis.

Anot jo, efektas bus stipresnis pakartojus palinkėjimą sau keletą kartų. Be to, kuo dosniau jis linkės gerovės aplinkiniams, tuo daugiau sulauks ir pats.

Dvyniai

Šio ženklo atstovai pakankamai iškalbingi, todėl jų kalbėjimas – tiesioginis magiškas instrumentas, stebuklingai užburiantis ir pakerintis kitus žmones. Be to, Dvyniams geriausia vieta stiprinti savo balso stygas ne uždaroje, o atviroje erdvėje.

„Dvynių ženklo žmonėms būdingos neįprastos, magiškos balso vibracijos, ypač kalbant telefonu. Todėl šio ženklo žmonėms paprastai būna sėkmingos derybos“, – tvirtino ekstrasensas.

Vėžys

„Žmonės, gimę po Vėžio ženklu, dažnai nerodo didelio susidomėjimo magija, o kartais net tampa aršiais jos priešininkais“, – teigė V.Kadonis. Anot jo, užtat šio ženklo atstovai nelieka abejingi būrimams ir mistikai. Jų įgimta stipri intuicija padeda praskleisti ateities uždangą, todėl jų prognozės dažniausiai išsipildo 80 proc.

Be to, Vėžio ženklo žmonės – įgimti psichologai, todėl jie nesunkiai gali nustatyti silpnąsias ir stipriąsias žmogaus puses. Taip pat lengvai sugeba manipuliuoti aplinkiniais norėdami pasiekti savo tikslų.

Liūtas

Meilės magija – tai gimusių po Liūto ženklu žmonių sugebėjimo viršūnė. „Todėl bet kuris šio ženklo atstovas, turintis karštą širdį, gali pasiekti neįtikėtinų rezultatų šiuo klausimu“, – teigė ekstrasensas.

Jo tvirtinimu, Liūto žmonės iš prigimties pasižymi stipriu energiniu užtaisu ir lyderio savybėmis. Jie jausmingi, sugeba įtikinamai kalbėti ir pajausti kitų žmonių energiją bei emocijas. Būtent Liūto žmonėms pavyksta sėkmingai įkvėpti aplinkinius savo idėjomis ir vesti juos paskui save.

Mergelė

„Šio ženklo atstovams iš prigimties duotas talentas burti. Apskritai jiems paklūsta bet kuri būrimo technika. Nesvarbu, ar tai būtų Taro kortos, runos ar būrimas iš delno“, – sakė V.Kadonis. Anot jo, belieka tik įsidėmėti, išanalizuoti ir sujungti į vieną visumą didžiulį kiekį kombinacijų. Mergelės ženklo atstovai puikiai įsidėmi skaičius, jiems būdingas ir dėmesys smulkmenoms.

„Tik šio ženklo atstovas dažniausiai žino, kuris iš loterijos bilietų laimingas ir kaip jį ištraukti. Perkant bilietą Mergelei tereikia atkreipti dėmesį į jo numerį ir įsiklausyti į savo pojūčius: sėkminga ar nesėkminga atitinkamų skaičių kombinacija. Šiais ir panašiais klausimais šio ženklo žmonių intuicija niekada nepaveda“, – tvirtino V.Kadonis.

Svarstyklės

Šio Zodiako ženklo atstovai lengvai „išlukštena“ ritualus, susijusius su gamtos reiškiniais: vėtra, lietumi, žaibu, griaustiniu, patekančia ir nusileidžiančia saule bei mėnulio jaunatimi ir delčia. „Svarstyklės įkrauna atitinkamos energijos ir į įvairius talismanus, amuletus bei brangakmenius.

Todėl gavę iš žmogaus, gimusio po šiuo ženklu, papuošalų, turėkite omeny, kad tie dalykai artimiausiu metu suteiks jums ne tik pasisekimo, bet ir laimės. Aišku juos reikia nešioti“, – patikino ekstrasensas

Skorpionas

Skorpionams būdinga mistiška energija. Jie pasižymi gebėjimu prognozuoti ateitį, numatyti žmogaus likimą pagal žvaigždes. Bet ypač šio ženklo žmonėms būdinga namų magija. „Užtenka jiems pabūti kurio nors namuose, norint apsaugoti juos ne tik nuo ilgapirščių, bet ir jo gyventojus aplenkia bėdos.

„Todėl drąsiai kvieskite į savo namus šio Zodiako ženklo atstovus, ypač nusprendę ką nors suremontuoti ar atnaujinti būstą”, – patarė ekstrasensas.

Šaulys

„Šio Zodiako ženklo pavadinimas pats kalba už save: jis dažnai pataiko į dešimtuką. Kitaip tariant, šio ženklo atstovai visada žino, ko nori ir pamažu bei atkakliai siekia savo tikslo. Todėl paprastai jų norai išsipildo sėkmingai“, – sakė V.Kadonis. Anot jo, nepaisant to, Šaulio žmonėms reikėtų pasistengti atsidurti tinkamoje vietoje ir reikiamu laiku, norint nepraleisti savo sėkmės galimybių.

„Be to, šio Zodiako ženklo žmonės iš prigimties pasižymi ir gydomosiomis savybėmis. Pavyzdžiui, galvos skausmas gali praeiti veikiant jų energijai, rankomis prisilietus prie galvos. Taip pat Šaulys gali tiksliai diagnozuoti ir kai kurias ligas“, – tvirtino ekstrasensas.

Ožiaragis

Ožiaragiams reikėtų labiau domėtis astrologija, numerologija ir chiromantija. Mat jie lengvai įsimena skaičius, ženklus ir įvairius simbolius. „Bėda ta, kad šio ženklo žmonės dažnai neišnaudoja savo magiškų galių. Taip pat jiems būdingi ir mistiniai dalykai“, – sakė magijos žinovas.

Anot jo, šio ženklo žmonių intuicija gali gerokai sustiprėti jiems atsidūrus gamtoje, kalnuose ar prie jūros. Taip pat prisiglaudus prie šimtamečio ąžuolo, pastovėjus vidury žydinčios pievos. „Tada Ožiaragis atranda atsakymus į jį labiausiai dominančius klausimus. Ir, žinoma, svarbu įsiklausyti į savo vidinį balsą“, – teigė V.Kadonis.

Vandenis

„Šio ženklo žmonėms būdingas teatrališkumas. Kitaip tariant, jie sugeba iškalbingai ir įtaigiai pateikti norimą dalyką. Be to, Vandenis sugeba gražiai išskleisti vėduokle kortas ir užtikrintu balsu išsakyti pašnekovui jo praeities klaidas ir ko reikėtų vengti ateityje“, – teigė ekstrasensas. Anot jo, Vandenio pateikiamos prognozės priklauso nuo žmonių pasitikėjimo jo žodžiais.

Todėl, jei įsiklausoma į šio ženklo atstovo patarimus, jo magiški sugebėjimai auga kaip ant mielių. „Vandenio žmonės pasižymi lakia vaizduote, todėl lengvai sugalvoja naujus kortų išdėliojimo ir magiškų receptų būdus. Be to, šio ženklo atstovui pavyksta sėkmingai išmokyti tokių dalykų ir kitus bei panaudoti tai praktikoje“, – patikino V.Kadonis.

Žuvys

Šio ženklo atstovai sugeba įkrauti teigiamos energijos į arbatą. „Žuvims paėmus į rankas šluotą ar skudurą, namuose ne tik nebelieka purvo, bet ir negatyvios energijos. Šio ženklo žmonės tiki prietarais, ženklais, kurie gana dažnai išsipildo gyvenime“, – tvirtino V.Kadonis. Jo teigimu, Žuvys moka puikiai burti ne tik kortomis, runomis, bet ir kavos tirščiais.

„Vėlgi, tik nedažnas išnaudoja šią Dievo dovaną. Užtat šio ženklo žmonėms visiškai nepriimtina juodoji magija. Jie laikosi nuostatos – kam be reikalo eikvoti jėgas, laikyti širdyje pyktį, jei galima nukreipti energiją naudinga linkme“, – sakė ekstrasensas.

Parengė Sniegė Pilypienė

 

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar