Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » »

Erotinis kūno žvaigždėlapis

Pagal astrologus, žvaigždynai išsidėlioję ne tik dangaus skliaute. Zodiako ženklai valdo ir tam tikras žmogaus kūno dalis.

Šios būna jautrios prisilietimams, bučiniams. Nors čia pateiksime apibendrintą apibūdinimą, bus naudinga žinoti ir patikrinti, kurios partnerio kūno vietos gali būti jautrios, suteikia daugiausia malonumo ir pasitenkinimo.

Avinas

Avinui reikia aistros, sekso su tam tikra kovos ir pergalės nata. Gal todėl kai kuriems šio ženklo atstovams taip patinka susitaikymo seksas? Kai tenka dėl ko nors pakovoti, Avinas susijaudina.
Jautrios šio Zodiako kūno vietos – galva ir ausys, ausų lezgeliai. Ypač pastarieji. Kai partneris šiuos glamonėja liežuviu, per nugarą pagaugai eina, bet malonūs. Beje, Avinams patinka bučiuotis, jie yra tikri bučinių ekspertai. Bučiniai juos užveda, sužadina geismą.

Tauras

Ką reikia žinoti tiems, kurie nori suvilioti Taurą? Niekada nedarykite to paskubomis ir nenumokite į preliudiją, skirkite laiko geismo sužadinimui. Skuba šio ženklo atstovams yra pats tikriausias geismo žudikas. Tauro partneriui tereikia kantrybės ir švelnumo, tada „kietuolis“ ar didžiausia užsispyrėlė sutirps jūsų glėbyje.
Įdomu, kad šio Zodiako erogeninė zona yra kone visas kūnas. Štai kodėl būtina Taurą daug glostyti, myluoti, apkabinti, bučiuoti. Ypač jautri vieta yra kaklas, sprandas. Paliesite juos, ir visi Tauro stabdžiai atsileis. Šis Zodiakas yra itin juslingas, todėl visada atminkite, kad jo nosis yra jautri. Būkite tikri, kad jūsų kvepalai jam yra priimtini, žadina, o ne atstumia. Viliojimo seansui pasirinkite jo mėgstamą aromaterapinį aliejų ir išmasažuokite visą kūną. Tada negalėsite skųstis, kad Tauras yra nedrąsus, kuklus, pamatysite, ką jis gali.

Dvyniai

Kaita, naujovės ypač svarbu šiam Zodiako ženklui. Nieko nėra jam baisiau už tą patį, tiksliai kartojamą gundymo scenarijų. Dvyniai yra smalsūs, pasirengę išbandyti naujus dalykus. Jiems patinka viliojimo žaidimas, gundymai, preliudija. Krūtinė, rankos erotiškiausios Dvynių kūno vietos. Partneris turėtų skirti pakankamai dėmesio, paglostyti, švelniai juos pažnaibyti. Masažas, vos vos liečiant Dvynio odą pirštų galiukais, sukels šio ženklo aistrą iki pat viršutinės ribos. Šiam Zodiakui taip pat svarbu kalbėti. Žodžiai yra pagrindinė viliojimo, žadinimo, aistros įžiebimo priemonė.

Vėžys

Švelnumas. Vėžiui, vyrui ar moteriai, jis yra pats svarbiausias meilės žaidime. Apkabinimai, glostymai, bučiniai – jų šiam Zodiakui niekada negana. O juk liesti save leidi tik tam žmogui, kuriuo pasitiki. Vėžiui ypač svarbu, kad tarp jo ir partnerio būtų šimtaprocentinis pasitikėjimas, kad galėtų juo pasikliauti visada ir visur. Jaukumas, romantiška atmosfera, kvapni vonia, žvakių šviesa, švelni muzika. Štai toks gundymo scenarijus šiam Vandens stichijos atstovui visada pasiteisins. Vėžiui, vyrui ir moteriai, krūtinė yra jautri kūno vieta, antra pagal jautrumą erogeninė zona – ausų lezgeliai. Paprastai Vėžio ženklo atstovai yra už klasiką, nelabai jiems patinka akrobatika lovoje ar ekstremalūs eksperimentai. Na, bet visada būna išimčių.

Liūtas

Šį Zodiaką lengva paruošti intymiam vakarui, jeigu ką nors išmanote apie gerą masažą. Liūtui reikia labai daug partnerio dėmesio, visokeriopo. Vyras, žiūrėdamas varžybas ir šalia pasisodinęs Liūtę, gali būti tikras, kad užsidirbs daug baudos taškų, o blogiausiu atveju, bus išvarytas iš žaidimo aikštelės.  Erogeninės šio Zodiako zonos – stuburas, nugara. Švelniai masažuojant, tinkamai spustelint nugaros raumenis, pabudinsite liūtą. Nepamirškite bučiuoti Liūto, nes lūpos, ypač apatinioji, yra labai jautrios. Šis Zodiakas mėgsta mylėtis, mėgaujasi seksu, bet yra dosnus partneris, geba daug duoti, patenkinti mylimąjį.

Mergelė

Antrasis Žemės stichijos ženklo atstovas niekada nepameta galvos, o gal geriau čia tiktų kitas palyginimas – visada stovi tvirtai ant žemės. Jeigu reikės, Mergelės atsilaikys prieš rafinuočiausius gundymus. Bet, jeigu jos protas pritaria galimiems malonumams, padarys viską, kad būtų patenkinti visi pojūčiai. Gali būti išimčių, bet greičiausiai seksas paplūdimyje Mergelės nesužavės. Šiam Zodiakui labai svarbu švara, todėl visur byrantis smėlis greičiausiai sumažins aistrą, o ne įkvėps ją. Erogeninės Mergelės zonos – jautri kelių ir alkūnių linkių oda. Ją galima švelniai masažuoti, liesti pirštų galiukais ar liežuviu. Dar viena jautri kūno vieta – bamba ir oda aplink ją. Dažniausiai Mergelei patinka, jei mylimasis švelniai glosto jos veidą. Tyli muzika, grojanti fone, sukuria erotišką nuotaiką, nors gundyti šį ženklą gali ne tik gera muzika, bet ir filmai ar knygos.

Svarstyklės

Truputėlis prabangos, skoningos aplinkos parverstų, jeigu norite suvilioti Svarstyklių ženklo atstovą. Šilkinė ar satininė patalynė, šampano purslai taurėje, kokybiški kvepalai ir gera muzika... Pusė darbo jau tikrai padaryta, kai norite tinkamai nuteikti Svarstykles. Šį ženklą valdo Venera, ne tik meilės, sekso, bet ir meno globėja. Štai kodėl Svarstyklėms svarbu, ką jos mato, estetiškas vaizdas gali jas įaudrinti. Geras, skoningas striptizas, jeigu partneris yra tam gabus, kaip reikiant įkaitintų šį Zodiaką. Jam patinka būti suviliotam. Jautrios kūno zonos – stuburas, stuburo slanksteliai. Geras masažas yra puiki siautulingos nakties preliudija. Bučiniai pilvo zonoje – taip pat jaudina.

Skorpionas

Šis ženklas mėgsta paslaptis, o tokias, susijusias su intymiu gyvenimu, jis dar mielai ir sukuria, pakursto. Juk Skorpionas žino tiesą – juo mažiau savęs parodai, tuo įdomesnis esi. Tai tinka ir gundymui. Kuo mažiau kūno rodai, pamažu jį atskleidi, tuo didesnis susidomėjimas kyla. Skorpionai dažnai jaučia, atspėja, kokių troškimų turi jų partneris ir juos geba išpildyti neprašyti. Jautrios šio Zodiako kūno vietos yra apatinė nugaros dalis, užpakalis. Skorpionui patinka, kai partneris liečia šias kūno vietas, tai jį jaudina. Šio ženklo atstovai paprastai būna seksualiai aktyvūs, smalsūs, jiems reikia rafinuoto gundymo ir sekso, o įprastos pozos jų sekso troškulį numalšina tik trumpam.

Šaulys

Kas būdinga šiam Zodiakui? Dažnai jis pasirenka neįprastą partnerį. Tai yra galbūt šis yra vyresnis, jaunesnis, skirtingos socialinės padėties ar labai skiriasi kūno proporcijomis (didelis vyras išsirenka Coliukę), kitos kultūros ar rasės atstovas. Paprastai Šaulys yra gana temperamentingas partneris, jam patinka gundymai, vilionės. Švelniai glostoma šlaunis gali greitai prišaukti audringą pasimylėjimą.
Tačiau dažnai, kad ir kokie ugningi būtų Ugnies stichijai priskiriamo Zodiako atstovai, ne visada jiems reikia to audringo, gyvuliško sekso. Jiems svarbu apskritai intymumas, kūno artumas, prisilietimai. Jeigu yra pasirengę sueičiai, dažniausiai Šauliai nepasikuklina, išdrįsta tai parodyti aiškiai, nedviprasmiškai.

Ožiaragis

Pažvelgus į kai kuriuos šio ženklo atstovus, atrodo, kad jų neišjudins jokie gundymai. Iš tiesų jie tik išoriškai atrodo tokie rimtuoliai, ne visada moka atskleisti, kaip juos jaudina partnerio žodžiai ar veiksmai. Jeigu Ožiaragio mylimasis gerai šį pažįsta, jam nėra sunku šį Zodiaką sujaudinti. Užtenka paglostyti, švelniai pamasažuoti kelius, o tada uolos pradeda trupėti ir pasirodo jautrus, žemiškas (Žemės stichijos atstovai yra juslingi), jautrus mylimasis.

Vandenis

Jeigu jūsų partneris – Vandenis, jau tikriausiai žinote, kad jam naujų minčių, ką čia neįprasto kartu išbandžius, retai pritrūksta. Maži ir dideli eksperimentai – šio Zodiako stichija. Oro elementui priskiriamas ženklas taip pat mėgsta mylėtis neįprastose vietose, juk lovoje užsiimti seksu nuobodu. Jautrios Vandenio kūno vietos – užpakalinė šlaunų dalis. Pamasažuokite šią erogeninę zoną, jeigu norite pamaloninti ir tinkamai nuteikti partnerį.

Žuvys

Šio ženklo atstovai yra ypač jautrūs, kai būna įsimylėję. Paprastai Žuvys – romantiški, jautrūs, rūpestingi partneriai. Gal šio Zodiako atstovai ir turi audringą vaizduotę, pasvajoja apie seksą neįprastose vietose, bet nebūtinai siekia tai įgyvendinti realybėje. Žuvys vertina, kai partneris skiria pakankamai laiko įžangai, neskuba, stengiasi sužadinti geismą, o ne puola tiesiai prie reikalo. Paprastai poroje Žuvys yra pasyvioji pusė, bet gali būti išimčių. Jeigu partneris išmoningai masažuoja pėdas, sunku nuspėti, kokie gali būti rezultatai, kaip Žuvytės įsiaudrins. Taigi pėdos yra jautriausia šio Zodiako kūno vieta, todėl su ja reikėtų išmokti elgtis – verta pasimokyti taškinio (o gal erotinio?) pėdų masažo. 

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar