Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » »

Seni daiktai ir jų energija: Ar gali senienos būti apsėstos?

Ar praleidžiate šiek tiek laiko su antikvariniu daiktu, kurį ketinate pirkti? Ar bandote pasitelkdami intucija, pajausti perkamos senienos energiją?

Ne? Jei atvirai, dauguma žmonių to nedaro. Bet remiantis parapsichologės Sylvia Browne knyga The Other Side and Back, būtent tai reikėtų daryti prieš perkant seną daiktą.

Sylvia Browne paaiškino, kad jai labai patinka antikvariniai daiktai ir juos mielai įsigyja, kai tik pasitaiko tam proga. Taip pat, ji visada prieš pirkdamą seną daiktą, jį kelias minutes palaiko savo rankose, tam kad pajustų nuo jo sklindančią energiją. „Dvasia gali tam tikram objektui jausti kažkokius jausmus, todėl jį aplankyti gali bet kuriuo momentu“ – teigė Browne savo knygoje. „Kiekviename sename daikte pasilieka jo šeimininko pėdsakai. Tie pėdsakai, ne visada gali būti malonūs“.

Dvasių apsėsta kėdė?

Bobye Syverson iš Vinskonsino (Jav), turėjo kaimyną, kuris dirbo Vinskonsino Universiteto dėstytoju. Šis kaimynas pasakojo, jog kai jos nebūdavo namie, kažkoks vyras slampinėdavo prie jos namo durų. Šio paslaptingo vyro apibūdinimas Bobye Syverson nepaliko abejonių, jog tai jos prieš kelis metus miręs tėvas.

Kartą, tas pats kaimynas užėjo aplankyti Bobye Syverson į jos namus. Tuo metu kai jis praėjo pro antikvarinę kedę, kuri stovėjo kieme šalia durų, jo visi plaukai pasistojo piestu, tarsi būtų įelektrinti. Kai šią keistą istoriją jis papasakojo Bobye Syverson, ji sekančią dieną šią kėdę nunešė į antikvariatą ir pardavė.

Dvasios apsėsto žiedo valymas

Ponia Maria Roberts iš Luzianos (Jav), taip pat pasidalino savo neįprastu nutikimu. Savo antikvariate ji pardavinėjo senovinį žiedą, kurio į rankas ji paimti negalėjo. Kaskart kai tas žiedas būdavo užmaunamas ant jos rankos piršto, ją persmelkdavo nepaaiškinamas liūdesys ir nerimo jausmas.

Dauguma žmonių, kuriems yra tekę susidurti su panašiomis situacijomis, poniai Roberts parekomendavo palaikyti žiedą po tekančio vandens srove, bei padėti žiedą į dėklą kartu su granato akmenėliais, tam kad nuraminti žiedą apsėdusią dvasią.

Parapsichologė Joanne D.S. McMahon, dar žinoma kaip Dr. Ghost teigė, jog visi šie minėti žmonės patyrė psichometrijos efektą. „Parapsichologijoje, psichometrija reiškia galimybę skaityti daiktus. Pats žodis reškia „sielos skaitymą“,“ – teigė Dr. Ghost. „Kai kurie žmonės turi galimybę palietę daiktą, jį „perskaityti“ ir sužinoti jo istoriją.“

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar