Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Staipsnių archyvas

03.05.2014, 11:04

Artėjant šiltesniems orams, norisi vis lengvesnių ir ryškesnių drabužių. Tad pats laikas atsinaujinti ir įsigyti kažką naujo. Turbūt pats praktiškiausias rūbelis vasarą - suknelė.  Vilkėdama ją niekada neprašausi. Būsi stilinga ir madinga tiek darbe, tiek vakarėlyje. Tačiau, kad galėtum išlikti stulbinanti, svarbiausia išsirinkti tinkamą suknelę pagal savo figūros tipą. GETSTYLE tą ir padės tau padaryti. Pateiks keletą pavyzdžių, į ka svarbiausia atkreipti dėmesį renkantis suknelę.

Читать далее ...
03.05.2014, 10:34

Dar tik prasidedantis pavasaris pradeda džiuginti savo švelnia šiluma, tačiau nepastebėsime, kaip greitai atšokuos vasariškas karštis. Tad pasiruošk iš anksto vasaros linksmybėms! Ar jau įsigyjai naują madingą maudymosi kostiumėlį šiam sezonui? Jei NE, nedelsk!

Читать далее ...
29.04.2014, 20:01

Viena didžiausių problemų su kuria susiduria visi užsakovai ir patys statybininkai, kaip atsirinkti tinkamus ir patikimus specialistus, statybines brigadas ar įmones. Taip pat pastebėjau, kad dauguma užsakovų dar neatrado interneto galimybių. Jie mano, kad geriausi statybininkai, tai tie, kuriuos, jiems rekomendavo jų kaimynai ar draugai.

Читать далее ...
28.04.2014, 08:24

Nauji tik statyboms skirti skelbimai.
- Kietų statybininkų naujas skelbimų portalas - skelbimai nemokamai - straipsniai nemokami- įmonės katalogas nemokamas- BE REGISTRACIJOS
Būk kietas statybininkas patalpink kietą skelbimą www.skelbimaistatybos.lt kietų statybininku jau daugėja;) Argi nori būt paskutinis?

Читать далее ...
23.04.2014, 12:31
PRADEKITE IR PATYS UZDARBIAUT
Читать далее ...
21.04.2014, 19:41

Statybiniai sprendimai. Statote namą ar tiesiog ieškote statybininku? Tai kaip tik jums. Pristatome statybų, remonto, paslaugų skelbimaistatybos.lt svetainė. svetainė buvo sukurta tam, kad nebereiktu ieškoti būtent su statybomis susiijusių skelbimų, paslaugų, pardavėjų teikančias statybines medžiagas.

Читать далее ...
21.04.2014, 18:25

Yra daugybė būdų pakelti jūsų namo vertę nuo smulkaus remonto iki visiško pertvarkymo. Investavimas į tai ko žmonės negali matyti bet gali pajausti kaip pavyzdžiui grindinis šildymas, daro jūsų namą kur kas patrauklesnį potencialaus pirkėjo akyse. Elektrinis grindų šildymas yra modernus, energetiškai efektyvus šildymo sprendimas, kai kambariai atnaujinami atlaisvinant gyvenamą plotą pašalinus nebereikalingus radiatorius.

Читать далее ...
21.04.2014, 17:44

Šį pasaulį vadiname kosmosu, o tai reiškia - tvarka. Daugelis žmonių yra praradę ryšį su savo vidine harmonija, jie yra netekę stabilumo ir krypties. Todėl ieškome, kad kas nors padėtų mums tinkamai atkurti savo vidinę tvarką. Iš tikrųjų žmogų gali išgydyti tik gydūnas, kuris gydo kvantine energija, sufokusuodamas ir nukreipdamas bioenergiją į gydomo asmens biolauką. Kvantinė energija perduodama delnais, tad poveikis toks greitas ir stiprus, savaime į savo vietas grįžta deformuoti kaulai, greitai numalšinamas skausmas, uždegimai, susiderina organų, sistemų ir liaukų veikla. Šiame procese kūnas vadovaujasi savo įgimta nuovoka, kosmine tvarka. Mumyse egzistuoja ta vieta, kurioje sąmonė ir materija yra neatsiejamos ( subatominiame) lygmenyje ir ją galima pasiekti pasitelkus meilę bei ketinimą.

Читать далее ...
19.04.2014, 22:42

Mažai energijos naudojančiuose ir gerą šiluminę izoliaciją turinčiuose namuose su minimalia oro apykaita, viduje esantis oras reikalauja nemenkos priežiūros; šilumos kontrolė bei patalpų išdalinimas šildymo zonomis kad būtų išvengta perkaitimo. Namo vidaus klimato sukūrimas žiemą ventiliuojant pro atvirus langus turėtų būti vengtinas, nes taip padidėja energijos praradimas.

Читать далее ...
19.04.2014, 21:35

Didžiausius poreikius, turbūt, reiškiame būtent virtuvėje. Vardinti galėtume nuo a iki z... Įdomu tik, ar kam nors jie rūpi? Rūpi. Oras Optima maišytuvų istorija nuo to ir prasidėjo – nuo poreikių analizės. Rezultate – šiuolaikinis vandens maišytuvas, turintis visas patogiausias ir išmaniausias funkcijas bei neįtikėtiną dizainą. Išties, tai kelrodis visiems „Oras Optima“ serijos produktams.

Читать далее ...
« 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 »