Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » »

Paslaugos

Antrinės žaliavos [0]
Apgyvendinimo paslaugos [0]
Aplinkos apželdinimas [0]
Aplinkotvarka [0]
Archyvai, archyvavimas [0]
Atliekų tvarkymas [0]
Avarinės tarnybos [0]
Buitinės paslaugos [0]
Darbo sauga [0]
Dizaineriai [3]
Ekspertizė ir tyrimai [0]
Fotografijos paslaugos [1]
Grožio salonai [0]
Informacijos paslaugos [0]
Interneto parduotuvės [0]
Kino studijos [0]
Kirpyklos [0]
Komunalinės paslaugos, komunalinė technika [0]
Konferencijos [0]
Kursai, mokymai [1]
Lombardai [0]
Patalpų valymo paslaugos [0]
Perkraustymo paslaugos [0]
Renginiai [1]
Ritualinės paslaugos ir reikmenys [0]
Santechnikos darbai [0]
Saugos tarnybos [0]
Sertifikavimas [0]
Siuntos [1]
Siuvimas [0]
Skalbyklos ir valyklos, skalbyklų įranga [0]
Socialinė globa [0]
Socialinės paslaugos [0]
Spausdinimo paslaugos, įrenginiai, medžiagos [0]
Stilius ir mada [0]
Taksi [0]
Vertimų biurai [1]
Veterinarijos klinikos [0]
Viešbučiai [1]
Įdarbinimo firmos [0]
Nakvynės, poislio namų paslaugos [0]
Rūšiuoti
Rūšiuoti pagal:
Kristina Chéri Photography

http://www.kristinacheri.lt/

Kristina Chéri Photography – tai jauki ir elegantiška, nuoširdumu kvepianti vestuvių fotografija. Artėja vestuvės? Ieškote vestuvių fotografo šiai šventei įamžinti? Vestuvių fotografavimas su “Kristina Chéri Photography” – puikus pasirinkimas! Tai originalumu, jaukumu, natūraliomis emocijomis ir spalvomis išsiskirianti vestuvių fotografija.

Paslaugos | Fotografijos paslaugos

24.03.2019 20:18

Gabijos Pyragaitės individuali velikla.

DĖMESIO - RENKAMA GRUPĖ

Kviečiu norinčius mokytis tapybos, piešimo, dailės pagrindų susirinkti dailės pamokoms. Pamokas vedu grupėms nuo 5 - 7 žmonių ir daugiau, 1 pamoką per savaitę ( trukmė - 1:30 ). Susirinkus grupei, pamokos kainuoja 17 eurų už mėnesį. Kursų dalyviai priemones atsineša patys. Klaipėda. Besidomintys ( norintys registruotis į kursus/pamokas ) rašykite privačią žinutę į puslapį. https://www.facebook.com/314ragas/?fref=nf
Gabija Pyragaitė asmuo vykdantis individualią veiklą paž. Nr.686148

Paslaugos | Kursai, mokymai

08.03.2016 22:31

UAB "Domus completa"

http://www.domuscompleta.lt

Įmonė teikia pastatų ir inžinerinių tinklų projektavimo paslaugas. Projektuojame: pastatus: • gyvenamosios paskirties (vieno, dviejų, trijų ir daugiau butų gyvenamuosius namus); • negyvenamosios paskirties (viešbučių, administracinės, paslaugų, prekybos, maitinimo, garažų, gamybos ir pramonės, sandėliavimo, kultūros, mokslo, gydymo, poilsio, sporto, pagalbinio ūkio, fermų ir kitos paskirties pastatus). • inžinerinius tinklus: • dujotiekio; • vandentiekio; • šilumos tiekimo; • nuotekų šalinimo; • elektros.

Paslaugos | Dizaineriai

30.11.2015 11:09

Deivido-statyba.

http://youtu.be/txUeZPbLhC8

Deivido-Statyba. Apdailos-Dažymo darbai atliekami dar geriau ir kruopščiau Pritaikius naujausias 2014m. technologijas ir jų medžiagas. Remonto darbų sarašas: Dažome,tapetuojame, glaistome, tinkuojame, dedame laminatą, gipso montavimas, plastikinių lentelių kalimas,skardiname ir kiti statybos apdailos darbai.

Paslaugos | Dizaineriai

31.05.2014 12:44

Vertimai | Vertimo paslaugos

„AJ Projects“ – ne vienerius metus kartu dirbanti profesionalių kalbos specialistų komanda, kuri savo klientams siūlo platų vertimo ir kalbų mokymo paslaugų asortimentą. Galime užtikrinti, kad darbus deleguosime tik aukštos kvalifikacijos specialistui, kadangi visi mūsų specialistai turi didelę darbo patirtį ir yra įgiję užsienio kalbų filologinį išsilavinimą, o kai kurie iš jų verčia į savo gimtąją kalbą ar jau ne vienerius metus yra įsikūrę užsienyje. Visa tai užtikrina atliktų paslaugų tikslumą ir kokybę.

Paslaugos | Vertimų biurai

19.05.2014 12:47

KILIMŲ NUOMA, individuali veikla

Nuomojame raudonus, baltus ir kitų spalvų kilimus, bei dekoratyvinius atitvarinius stovelius renginiams, šventėms, atidarymams, iškilmingoms progoms, vakarėliams, foto sesijoms, asmeninėms šventėms, jubiliejams ir kt.
 

Paslaugos | Renginiai

30.04.2014 17:29

UAB VSRG

http://www.vsrg.lt

Spaustuve gaminama: Skrajutes, atvirutes, kiseninius kalendorius, sieninius kalendorius, stalinius kalendorius , vizitines korteles, lankstinukus, brosiuras, bloknotus, plakatus, vokus, aplankus, blankus, anketas, etiketes, skirtukus, diplomus, pazymejimus, padekas, darbo pazymejimus, dovanu kuponus, kvietimus, vestuvine atributika, stalo korteles, lipdukus, liudijimus, asmenines korteles, bilietus ir kt. spaudos produkcija.

Paslaugos | Dizaineriai

01.04.2014 14:56

"Vežamsiuntas"

http://vezamsiuntas.lt/

Vežame: keleivius, siuntas, smulkius krovinius, mototechniką (baldus, buitinę techniką, auto dalis, dviračius, keturračius, motociklus ir t.t.). Paimame iš daugumos Lietuvos (Vilnius, Utena, Kaunas, Kėdainiai, Jonava, Elektrėnai, Alytus, Druskininkai, Varėna, Lazdijai, Marijampolė ir aplinkiniai miesteliai, Klaipėda) ir Anglijos miestų. Paėmimas ir pristatymas nuo durų iki durų.

Paslaugos | Siuntos

09.03.2014 10:45

"Nakvynė Vilniuje"

http://www.nakvynevilniuje.lt/

Nakvynė Vilniuje įsikūrusi strategiškai patogioje miesto vietoje - naujame ir prestižiniame Vilniaus rajone - Šiaurės miestelyje. Šalia gausu naujų prekybos centrų, parduotuvių, kavinių. "Nakvynė Vilniuje" yra vos du kilometrai nuo Vilniaus centro bei prekybos ir pramogų sostinės "Akropolis" ir tik kilometras nuo universalios "Siemens" arenos bei Vandens pramogų parko "Vichy".

Paslaugos | Viešbučiai

07.03.2014 21:24