Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija

Lietuviškų svetainių, įmonių katalogas

Energetika, gamtiniai ištekliai [0]
Finansai, draudimas, teisė [0]
Kompiuteriai, IT [1]
Medicina, farmacija [2]
Paslaugos [9]
Poilsis, laisvalaikis, pramogos [8]
Pramonė, gamyba [3]
Prekės, prekyba [5]
Reklama, leidyba [0]
Ryšiai, internetas [0]
Statyba, nekilnojamasis turtas [5]
Švietimas, mokslas, kultūra [0]
Technika, įranga [0]
Transportas, pervežimai [2]
Valstybinės įstaigos [0]
Žemės ūkis, maisto produktai [0]
Poilsis Anykščiuose

https://www.poilsisanyksciuose.lt

Visa naudinga informacija kaip turiningai praleisti laisvalaikį Anykščiuose. Lankytinos vietos, pramogos, edukacinės programos, muziejai, restoranai, kavinės ir kitos veiklos.

Poilsis, laisvalaikis, pramogos | Nakvynės, poislio namai

12.08.2019 00:32

Alna.lt

https://www.alna.lt

Pagal Jūsų verslo modelį pritaikome valdymo sistemą, kad Jūsų procesai būtų sklandesni ir galėtumėte resursus paskirstyti efektyviau.

Kompiuteriai, IT | IT paslaugos

19.06.2019 12:06

Amber Esthetic

https://www.amberesthetic.lt/

Amber Esthetic estetinės dermatologijos klinikoje Kaune Jūsų laukia platus paslaugų pasirinkimas ir profesionalų komanda, kuri pasiruošusi Jums padėti! Mūsų klinikoje naudojama moderni medicinos aparatūra, o kosmetologinės procedūros atliekamos su profesionalia Gemology kosmetika. Jauki atmosfera, išskirtinis dėmesys klientui, malonus aptarnavimas – visa tai taip pat Jūsų lauks čia!

Medicina, farmacija | Klinikos

29.04.2019 22:00

Aktyvūs namai

http://aktyvusnamai.lt/

Galvodami apie būsimus namus, neabejotinai mąstote ir apie ateitį. Mes galime Jums pasiūlyti ją čia ir dabar. Įgyvendiname ateities namus- aktyvius namus. Siūlome ne tik idėjos generavimą, bet ir pilnavertį išpildymą. Pasirūpiname visomis, net ir mažiausiomis detalėmis, už Jus, tam, kad gyventumėte namuose, kuriais galite didžiuotis

Statyba, nekilnojamasis turtas | Statybos įmonės

20.04.2019 12:58

Kristina Chéri Photography

http://www.kristinacheri.lt/

Kristina Chéri Photography – tai jauki ir elegantiška, nuoširdumu kvepianti vestuvių fotografija. Artėja vestuvės? Ieškote vestuvių fotografo šiai šventei įamžinti? Vestuvių fotografavimas su “Kristina Chéri Photography” – puikus pasirinkimas! Tai originalumu, jaukumu, natūraliomis emocijomis ir spalvomis išsiskirianti vestuvių fotografija.

Paslaugos | Fotografijos paslaugos

24.03.2019 20:18

Santechnika.pro

https://www.santechnika.pro/

Santechnika.pro - šildymas ir kitos santechnikos prekės internetu

Prekės, prekyba | Santechnikos prekės

01.02.2019 17:53

Ferikas

http://ferikas.lt/lt/

Sunkvežimių ir vilkikų servisas, atstatymas po avarijos, kėbulo lyginimas, dažymas, einamasis remontas, variklių, pavarų dėžių kapitalinis remontas, hidraulikos tvarkymas. Puspriekabės. Vilkikų supirkimas. Nauji ir naudoti kuro bakai. Sunkvežimių, vilkikų, puspriekabių ir priekabų dalys ir jų supirkimas bei pardavimas. Detalių pristatymas visoje Lietuvoje. Greitas aptarnavimas ir garantija.

Transportas, pervežimai | Krovininiai automobiliai

20.11.2018 10:25

MB "Šiaurės prekyba"

https://www.abcprekyba.lt/

Išsirinkite: miegamojo baldai, svetainės baldai, vaikų kambario baldai ir kiti baldai Jūsų namams. Patogus atsiskaitymas: grynaisiais, pavedimu arba baldai išsimokėtinai. Pristatome į namus.

Prekės, prekyba | Baldai

12.11.2018 12:38

UAB "Svaras veža"

http://svarasveza.lt

Kiekvieną savaitę vykdome siuntų, krovinių pervežimus iš Lietuvos į Vokietiją, Olandiją, Belgiją ir Angliją. Surenkame visoje Lietuvoje. Pristatome į nurodytą adresą.

Transportas, pervežimai | Autobusai

02.09.2016 12:32

Aplinkos tvarkymas

- Sklypo formavimas - Vejų įrengimas ir priežiūra - Medžių, krūmų sodinimas, šalinimas ir genejimas - Apleistų sklypų tvarkymas - Trinkelių klojimas - Tvorų įrengimas - Terasų įrengimas - Lietaus nutekėjimo, vietinės kanalizacijos, drenažo įrengimas

Statyba, nekilnojamasis turtas | Lauko gerbūvio, dangos darbai

14.03.2016 09:48

Gabijos Pyragaitės individuali velikla.

DĖMESIO - RENKAMA GRUPĖ

Kviečiu norinčius mokytis tapybos, piešimo, dailės pagrindų susirinkti dailės pamokoms. Pamokas vedu grupėms nuo 5 - 7 žmonių ir daugiau, 1 pamoką per savaitę ( trukmė - 1:30 ). Susirinkus grupei, pamokos kainuoja 17 eurų už mėnesį. Kursų dalyviai priemones atsineša patys. Klaipėda. Besidomintys ( norintys registruotis į kursus/pamokas ) rašykite privačią žinutę į puslapį. https://www.facebook.com/314ragas/?fref=nf
Gabija Pyragaitė asmuo vykdantis individualią veiklą paž. Nr.686148

Paslaugos | Kursai, mokymai

08.03.2016 22:31

Remodus

Gaminame dušo kabinas pagal individualius užsakymus. Gaminame dušo kabinas, duris bei sieneles pagal individualius užsakymus.

Pramonė, gamyba | Stiklo gaminiai

12.01.2016 14:46