Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija

Lietuviškų Svetainių, Įmonių Katalogas

Energetika, gamtiniai ištekliai [0]
Finansai, draudimas, teisė [4]
Kompiuteriai, IT [4]
Medicina, farmacija [4]
Paslaugos [18]
Poilsis, laisvalaikis, pramogos [13]
Pramonė, gamyba [4]
Prekės, prekyba [21]
Reklama, leidyba [3]
Ryšiai, internetas [0]
Statyba, nekilnojamasis turtas [13]
Švietimas, mokslas, kultūra [1]
Technika, įranga [1]
Transportas, pervežimai [9]
Valstybinės įstaigos [0]
Žemės ūkis, maisto produktai [3]
Laikrodžiai Jums internetu

https://laikrodisjums.lt

Laikrodžiai Jums internetu. Čia rasite žymių prekės ženklų laikrodžius: Diesel, Hugo BOSS, Daniel Wellington, Fossil, Emporio Armani, Michael Kors laikrodžiai, kurie nepaliks Jūsų abejingo. Čia originalūs vyriški ir moteriški laikrodžiai ypatingomis kainomis! Šioje elektroninėje parduotuvėje kiekvienas atras sau patinkantį laikrodį. Užsukite ir įsitikinkite!

Prekės, prekyba | Laikrodžiai

26.02.2021 14:34

MB Reklamos kepėjai - reklamos gamyba visoje Lietuvoje

https://www.reklamoskepejai.lt

MB Reklamos kepėjai - tai vieta, kur atliekama profesionali ir kokybiška reklamos gamyba. Mūsų paslaugos: LED reklama, tūrinės raidės, reklaminiai tentai, reklaminiai stendai ir skydai, pilonai, plėvelės ploteriavimas bei klijavimas ir kt. Juk Jūs norite būti matomi? Apsilankykite, išsirinkite jums tinkamą gaminio rūšį, jei reikia klauskite patarimo o reklamos gamyba nuo vizualizacijos iki montavimo pasirūpins savo srities specialistai.

Reklama, leidyba | Reklamos stendai

26.02.2021 14:34

Variklių sandėlis

https://varikliusandelis.lt

Variklių sandėlis – tai vienintelė Lietuvoje sunkiosios technikos virtuali platforma, kurioje rasite didžiausią variklių ir jų dalių pasirinkimą. Prekiaujame naujais, restauruotais ir naudotais varikliais ir jų dalimis. Bendradarbiaujame su įvairiais sunkiosios technikos gamintojais, todėl savo sandėlyje disponuojame variklių ir jų dalių atsargomis.

Transportas, pervežimai | Automobilių dalys

19.02.2021 12:02

Avarinis Automobilio Atrakinimas

https://automobilio-atidarymas.lt

Greitai bei kokybiškai atrakiname Jūsų automobilį, atvykstame per 15 minučių, todėl savo kelionės tikslą pasieksite tik vos vėluodami. Esant poreikiui, sutvarkysime spyną ar pakeisime/pagaminsime pamestus, sugadintus raktus. Turime ilgametę patirtį, todėl galime siūlyti geriausias kainas rinkoje.

Transportas, pervežimai | Automobilių transporto paslaugos

17.02.2021 07:25

Baldų Restauravimas

https://atnaujinkbalda.lt

Galime paimti baldą iš jūsų namų, restauruoti, pervilkti bei remontuoti savo dirbtuvėse, o tada gražinti jums atgal į namus. Jums tereikia susitarti su mumis dėl atvykimo laiko ir išsirinkti audinį. Baldų restauravimas yra nesudėtingas procesas, kurio metu jūs sutaupote laiko ir pinigų. Tai yra daug paprasčiau negu ieškotis ir pirktis naują balda. Baldų pervilkimas padeda turėti visiškai naują baldą

Paslaugos | Buitinės paslaugos

17.02.2021 07:25

Avarinis Durų Atidarymas

https://atrakinta.lt

Išspręsime visas problemas susijusias su durimis bei spynomis. Keičiame durų spyną nedarydami jai jokios žalos, taip pat neapgadiname durų. Jau 30 minučių po skambučio pateksite į savo namų, garažo, automobilio ar seifo vidų, atrakiname bet kokio tipo spynas.

Paslaugos | Buitinės paslaugos

16.02.2021 15:04

Plytelių Klijavimas

https://plyteliuguru.lt/

Klijuojame sienas, dušus, baseinus, grindis ir dar daugiau, praktiškai viską kas susiję su plytelėmis. Ruošiame kokybišką pagrindą negailėdami gerų medžiagų bei laiko. Kruopščiai izoliuojame paviršius nuo vandens. Taip pat pasirūpinsime lauko laiptais, terasomis, aikštelėmis bei takais. Įprastai naudojame akmens masės plyteles, kurios puikiai tinka mūsų klimatui. Darbus atliekame nuo A iki Z suteikdami nemokamą konsultaciją.

Statyba, nekilnojamasis turtas | Remonto darbai

16.02.2021 15:04

Trinkelių Klojimas Vilniuje

https://pagrindas.lt

Trinkelių klojimas ir sprendimas nuo A iki Z. Mūsų profesionalų patirtis leidžia pasiūlyti prieinamą kainą kiekvienam. Suteikiame 5 metų garantiją savo darbams, mes nenaudojame įprastų medžiagų, kurios su laiku sugadintų jūsų pagrindą. Mūsų trinkelės pasižymi ilgaamžiškumu ir kokybe. Galime pateikti pasiūlymą mažiau nei per dvi dienas, nemokamai konsultuojame įvairiais trinkelių klojimo ir jų kainų klausimais

Statyba, nekilnojamasis turtas | Lauko gerbūvio, dangos darbai

16.02.2021 15:04

BePelėsio - Pelėsio Naikinimas

https://bepelesio.lt

Pelėsinis grybas gali sukelti įvairias ligas, diskomfortą ir skleisti nemalonų kvapą. Apsaugoti savo namus ar butą nuo juodojo pelėsio yra privaloma. Specifinis kvapas, pilkšvos, juodos dėmelės - indikuoja, kad pelėsio naikinimo atidėlioti negalima, nes gyventi tokiose patalpose yra itin žalinga. Tik mūsų naudojama technika užtikrina ir giluminio palėsio išnaikinimą namuose.

Paslaugos | Buitinės paslaugos

05.01.2021 16:58

Ednim - ekologiški ir natūralus kietieji šampūnai

https://ednim.lt

100% ekologiški ir natūralūs šampūnai be parabenų, silikonų ir sulfatų. EDNIM šampūnuose nėra parabenų, sintetinių kvapiųjų medžiagų, todėl šie šampūnai tinka visų tipų plaukams.

Prekės, prekyba | Ekologiški produktai

07.12.2020 15:55

SEO STEP - SEO optimizavimas ir internetinių svetainių kūrimas

https://seostep.lt/

SEO STEP komanda teikia šias paslaugas: pilnas SEO optimizavimas arba atskiros jo dalys: išorinis optimizavimas ir vidinis optimizavimas. Individualus darbqi tokie kaip raktinių žodžių tyrimas; Meta žymos aprašymas; Internetinių svetainių kūrimas, Internetinės svetainės administravimas;

Kompiuteriai, IT | IT paslaugos

19.11.2020 15:09

Žuvies kotletų gamintojas

https://zuviespastas.lt

Šviežios ir sveikos žuvies produktai tiesiai į jūsų visų namus. Kotletai, kukuliai, rūkyta žuvis iš ekologiško ūkio. Galėsite nesukti galvos dėl savo valgio. Mūsų maistas yra skanus, sveikas ir itin greitai paruošiamas. Mūsų pačių užauginta ir be GMO pašarų itin skani žuvis. Rinkitės tiktai sveiką žuvies produkciją. Pristatymas visoje Lietuvoje. Gaminamo valgio tipai: kotletai, pyragai ir žuvis.

Žemės ūkis, maisto produktai | Žuvies produktai

28.10.2020 12:27