Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Trys populiariausi, galingi produktai su JUODUOJU RIEŠUTU

Trys populiariausi, galingi produktai su JUODUOJU RIEŠUTU

70
Parašykite autoriui
861217997
Alla (Visi miestai) Vartotojo anketa

Reklama
Tradiciškai juodojo graikiško riešuto vaisiai naudojami kaip laisvinanti priemonė vidurių užkietėjimoatveju, tuštinimosi reguliarumui atstatyti, kaip kirmėlės, helmintų, askaridės, liamblijos varanti priemonė, kovojant su parazitais, esant grybeliniams pakenkimams, kerpligei, peršalimui (dažnai pasireiškiant ant lūpų), normalizuojant žarnyno funkciją, turint įvairių odos problemų, išbėrimų. Juodasis graikiškas riešutas tonizuoja, pagerina maisto virškinimą ir įsisavinimą, sumažina dieglius, rėmenį ir dujų susikaupimą (skrandyje arba žarnyne), skatina tulžies išskyrimo procesą, sąlygoja organizmo detoksikaciją. Black Walnut (100): - turtingas vitaminų ir mineralų šaltinis; - turi sutraukiantį poveikį; - atstato tuštinimosi reguliarumą; - pagerina virškinimą; - valo odos sluoksnius; - pagreitina žaizdos gyjimą; - stiprina dantenas ir dantis. ElmiGone TM (120): - galinga antiparazitinė ir prieškirmėlinė priemonė; - turi tulžį varantį, priešuždegiminį, silpnai laisvinantį poveikį - turi antiseptinį, bakteriocidinį, antialerginį poveikį, valo odą nuo įvairaus išbėrimų. Refungin TM (90): - priemonė nuo kandidozės,parazitų ir kirmėlių; - atstato normalią žarnyno mikroflorą; - sąlygoja organizmo detoksikaciją. Norintiems išsamiau sužinoti apie firmos “Santegra” siūlomą produkciją, nurodykite savo elektroninio pašto (arba Skype) adresą ir aš jums išsiųsiu firmos katalogą su aprašymu.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.