Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Pagalba NEVAISINGUMO ATVEJU

Pagalba NEVAISINGUMO ATVEJU

85
Parašykite autoriui
861217997
Alla (Visi miestai) Vartotojo anketa

Reklama
Nevaisingumo priežasčių gali būti daug ir įvairių, bet dažniausios priežastys yra gimdos ir jos kaklelio infekcinės ligos, nualinančios gimdos ir kaklelio kanalo gleivinę. Santegros produktai su augalinės kilmės ingredientai, veikiantys prieš kandidozę, parazitus, pasižymintys kirmėles varančiu poveikiu bei sąlygojantys įvairios kilmės toksinų šalinimą iš organizmo ne tik išvalo organizmą, bet ir atstato normalią mikroflorą, sąlygoja žarnyno „draugiškų“ bakterijų dauginimąsi. Moterų acidofilinės laktobacilos sudaro makšties apsauginės floros dalį ir atlieka svarbų vaidmenį, kovojant su grybeline infekcija. Refungin TM (90): - priemonė nuo kandidozės, parazitų ir kirmėlių; - atstato normalią žarnyno mikroflorą; - sąlygoja organizmo detoksikaciją. L.Acidophilus (60): - normalizuoja žarnyno mikroflorą, pašalina patogenines bakterijas; - pagerina virškinimą ir maisto įsisavinimą; - sumažina alergines reakcijas; - padidina imunitetą; - apsaugo nuo vidurių užkietėjimo ir viduriavimo; - sumažina nemalonų burnos kvapą. Norintiems išsamiau sužinoti apie firmos “Santegra” siūlomą produkciją, nurodykite savo elektroninio pašto (arba Skype) adresą ir aš jums išsiųsiu firmos katalogą su aprašymu.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.