Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Paslaugos, darbas, verslas » Kitos paslaugos » Patalpinti skelbimą

VIRTUOSO – saviugdos mokymai ir knygos

VIRTUOSO – saviugdos mokymai ir knygos

14,99
Parašykite autoriui
+370 693 23 999
VIRTUOSO (Visi miestai) Vartotojo anketa

Reklama
Virtuoso – tai vieta, kur mes siekiame atrinkti geriausias saviugdos priemones ir pristatyti jas Jums.

Mes priekiaujame saviugdos knygomis. Virtuoso išsiskiria aukštos kokybės savo knygų pasirinkimu, ypač saviugdos tematika. Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų knygos yra galingos priemonės pasiekti aukštumus gyvenime.

Mūsų naujausia išleista knyga, „Aukšto efektyvumo įpročiai“ (Brendon Burchard), ne tik atitinka mūsų aukštus standartus, bet ir suteikia Jums konkrečius įrankius bei strategijas, kurios padės pasiekti aukštą efektyvumą kasdieniame gyvenime.

Leiskite Virtuoso būti Jūsų gidu saviugdos kelyje ir padėti Jums pasiekti tikslus bei svajones. Su mūsų knygomis galėsite žengti į priekį su pasitikėjimu ir įkvėpimu. Ačiū, kad pasirinkote Virtuoso – Jūsų kelias į asmeninį tobulėjimą prasideda čia.

Saviugdos knygos, seminarai ir mokymai padės pažadinti genijų Tavyje!

https://virtuoso.lt/product....urchard
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.