Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Paslaugos, darbas, verslas » Statybos tech. prižiūrėtojai » Patalpinti skelbimą

Pastatų administravimas ir techninė priežiūra - Housecare.lt

Pastatų administravimas ir techninė priežiūra - Housecare.lt

100
Parašykite autoriui
+37099999999
Tomas (Vilnius) Vartotojo anketa

Reklama
Įmonė HOUSE CARE įkurta siekiant daugiabučių priežiūrą perkelti į naują kokybinį ir technologinį lygmenį, taip užtikrinant tinkamą pastatų priežiūrą.

Įmonėje dirba didelę patirtį pastatų priežiūroje sukaupę specialistai, gebantys kasdienes paslaugas teikti aukščiausios kokybės standartu.

Per kelis dešimtmečius stipriai pasikeitė įvairios technologijos, ne išimtis ir daugiabučių namų statyba. Šiai dienai statomi daugiabučiai yra konstrukciškai ir inžineriškai sudėtingi statiniai, todėl jų būklės analizei ir priežiūrai reikia pasitelkti inovatyvias priemones. Vis daugiau pastate esančių inžinerinių sistemų yra kompiuterizuojamos. Netinkama jų priežiūra ateityje iššaukia investicijas į brangiai kainuojantį remontą, o gyvenimas neprižiūrėtoje aplinkoje neteikia malonumo.

Apsilankykite https://www.housecare.lt

S. Žukausko g. 49, LT-09131 Vilnius (5 aukštas)

info@housecare.lt

Tel: +370 66 451 451Tomas
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.