Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Senas geras kodavimas vel VILNIUJE

Senas geras kodavimas vel VILNIUJE

100
Parašykite autoriui
+37065453477
Vilnius
Pažiūrėti žemėlapyje
Gydytojas (Visi miestai) Vartotojo anketa

Reklama
Senieji efektingi kodavimai vel gryzo i Lietuva. Paciento namuose, ambulatoriskai. Konsultacijos. Visoje Rusijoje garsus profesionalai gydytojas psichiatras ir narkologas jau dirba Vilniuje. Turi Archangelsko Medicinos Instituto diplomus ir Lietuvoje jau adaptuotas galiojancias licenzijas. Kalba rusiskai, angiskai, pradeda kalbeti ir lietuviskai. Konsultacijos metu nustatoma diagnoze,vedama medicinine dokumentacija, israsomi reikiami medikamentai. Tai gali buti atliekama ir konfidencialiai. Depresiju,vienatves,nepasitikejimo, agresiju,panikos ataku, ivairiu fiziniu skausmu, regejimo sutrikimu gydymas. Gydoma koduojant senais patikrintais laiko medikamentais,"Torpedo" o taip pat A.Dovzenkos,hipnoterapijos, bioenergetikos ir kitais metodais. Koreguojami vaiku-tevu tarpusavio santykiai,vaiku patologijos: atminties, kalbos, blogos rasysenos,demesio koncentracijos,mastymo, kalbos (tarsenos) korekcija. Sėkmingai, iki visiško atsisakymo, padedame atsisakyti priklausomybių. Butinas Jūsų noras ir kantrybė.
Maloniai kviečiame pasinaudoti ir mūsų nuotolinėmis konsultacijomis visoje Lietuvoje.
Лечение алкогольной зависимости, детоксикация, снятие и лечение похмельного синдрома на дому, выведение из длительных запоев, Профилактика повторных запоев. Дальнейшее лечение алкоголизма, биоэнергетичесное и акупунктурноеткодирование.
Консультируем безплатно по телефону.
психологические консультации и сеансы по восстановлению здоровья.

1. Решение конфликтов: - в партнерских отношениях - детско-родительских отношениях - личностных конфликтов (депрессия, неуверенность, одиночество, агрессивность итд) проблем в коллективе, бизнесе.

2. Восстановление организма при проблемах в здоровье (панические атаки, аллергии, артрозы, зрение, беременность, кисты, профилактика и восстановление при простудных заболеваниях, любая физическая боль, зависимости).

3. Улучшение успеваемости детей (познавательные процессы (память, концентрация внимания, мышление), почерк, речь, поведение)
https://www.youtube.com/watch?v=N7zibCwtXwE

Вильнюс и другие города
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.