Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis

Prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas) Vartotojo anketa

Reklama
Prakaitavimas tai normalus ir įprastas dalykas, su kuriuo susiduriame visi. Tačiau esant padidėjusiam prakaitavimui, tai pradeda kelti nemenką įšūkį. Nuolat jaučiamas diskomfortas gali turėtu nemenką įtaką gyvenimo kokybei. Tad nebūtina su tuo taikstytis, kai yra veiksmingas sprendimo būdas. Prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis padės efektyviai sureguliuoti gausų prakaitavimą.
Kaip tai veikia? Botulino toksinas yra suleidžiamas į kūno sritis, kuriose jaučiamas padidėjęs prakaitavimas. Jis blokuoja prakaito liaukų funkcionavimą ir taip užkertamas kelias gausiam prakaitavimui. Atlikus vieną procedūrą gausus prakaitavimas nevargins 6-9 mėn.
Domina prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis? Daugiau informacijos: <a class="link" href="https://u.to/ZN4TFg" title="https://www.amberesthetic.lt/prakaitavimo-gydymas" rel="nofollow" target="_blank">https://www.amberesthetic.lt/prakaitavimo-gydymas
</a>
Lauksime Jūsų atvykstant!
Popieriaus g. 16, Kaunas
+37061363855

Kauno g. 47, Marijampolė
+37068824855
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.