Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Plaukų šalinimas lazeriu Kaune ir Marijampolėje

Plaukų šalinimas lazeriu Kaune ir Marijampolėje

Plaukų šalinimas lazeriu Kaune ir Marijampolėje
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas) Vartotojo anketa

Reklama
Amber Esthetic klinikose nepageidaujami plaukeliai yra šalinami pasitelkus naujausią ir pažangiausią Syneron Candela GentleLase Pro Aleksandrito lazerį. Šio lazerio dėka, galėsite atsisveikinti su nuolatinėmis plaukelių šalinimo procedūromis.

Plaukeliai Aleksandrito lazeriu gali būti šalinami visose vietose: veido, pažastų, pilvo, rankų, kojų srityse, bikini zonoje ir t.t. Atliekant plaukų šalinimą lazeriu Jums nustos įauginėti plaukeliai, išnyks bėrimai, nebesausės oda. Geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojama atlikti 4-6 procedūras kas 4-6-8 savaites. Po to paprastai pakanka tik vienos palaikomosios procedūros metuose.

Po procedūrų kursų džiaugsitės švelnesne, lygesne bei nuostabiai atrodančia oda!

Amber Esthetic klinikose plaukų šalinimą Aleksandrito lazeriu atlieka gydytojos dermatologės.

Domina plaukų šalinimas lazeriu Kaune arba Marijampolėje? Išsamesnė informacija: https://www.amberesthetic.lt/plauku-salinimas-lazeriu

Maloniai kviečiame apsilankyti!
Popieriaus g. 16, Kaunas
+37061363855

Kauno g. 47, Marijampolė
+37068824855
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.