Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Mezoterapija plaukams

Mezoterapija plaukams

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas) Vartotojo anketa

Reklama
Plaukų slinkimas gali tapti opia problema ir paveikti tiek fizinę žmogaus išvaizdą, tiek emocinę sveikatą. Vienas iš būdų spręsti šią problemą yra mezoterapija plaukams.
Šios procedūros metu į galvos odą, naudojant ploną adatą, yra sušvirkščiama hialurono rūgšties, aminorūgščių bei vitaminų. Taip aprūpinant plaukus maistinėmis medžiagomis bei vitaminais. Mezoterapija gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, skatina plaukų ląstelių atsinaujinimą, stiprina plaukų šaknis. Rezultatas: sustabdomas plaukų slinkimas, skatinamas jų augimas. Taip pat gerinama plaukų būklė: gydomi išsausėję plaukai, skilinėjantys galiukai, plaukams suteikiamas gyvybingumas ir žvilgesys!

Mezoterapija plaukams Kaune bei Marijampolėje Amber Esthetic klinikoje: https://www.amberesthetic.lt/plauku-slinkimo-gydymas

Lauksime Jūsų Kaune, Popieriaus g. 16
Tel.: +37061363855

Lauksime Jūsų Marijampolėje, Kauno g. 47
Tel.: +370 688 24855
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.