Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Isblaivinimas Vilnius, Klaipeda, Siauliai, Panevezys, Lietuva. Kodavimas

Isblaivinimas Vilnius, Klaipeda, Siauliai, Panevezys, Lietuva. Kodavimas

Sutartine
Parašykite autoriui
+37065453477
Gydytojas (Visi miestai) Vartotojo anketa

Reklama

+370 654 53477,+370 616 22383,+370 663 82838. Detoksikacija, išblaivinimai namuose, stacionare, kodavimas lazeriu, akupunktūra, barokameros, vaistazoles,netradiciniai gydymo būdai, medicininių grybų milteliai, psichiatrų, psichologų konsultacijos, nedarbingumo lapelių išdavimas,invalidumo dokumentų tvarkymas, medikamentų israšymas, laboratoriniai tyrimai,elektrokardiagramos, nukreipimas į kitas Lietuvos gydymo-profilaktikos įstaigas, bendraminčių bendruomenes. KONSULTACIJOS telefonu ir elektroniniu paštu išblaivinimo klausimais kitose šalyse. Medicinos personalas, turintys licenzijas ir individualias įmones, teikia konsultacijas: gydytojo paskirtų vaistų į veną ir raumenis leidimą, lašelinių statymą ,detoksikaciją. Vilnius/Kaunas/Klaipėda/Šiauliai/Panevezys,visa Lietuva. Mes sėkmingai, iki visiško atsisakymo, padedame atsisakyti priklausomybių. Maloniai kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugomis visoje respublikoje

Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.