Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

HydraFacial procedūra Kaune

HydraFacial procedūra Kaune

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas) Vartotojo anketa

Reklama
Laikas veido odos valymui? Išbandykite inovatyviąją HydraFacial procedūrą. Atlikus šią procedūrą veido oda bus nušveista, giliai išvalyta bei intensyviai sudrėkinta. Tad Jums bus suteikta triguba nauda. Taip pat HydraFacial procedūra padeda gydyti akne bei kitokius bėrimus, mažina raukšleles, skaistina veido odą, puikiai ją sudrėkina bei pamaitina.
Procedūros metu naudojami skirtingi patentuoti antgaliai. Pirmiausia yra nušveičiamas paviršinis odos sluoksnis, pašalinamos negyvos odos ląstelės. Tada pasitelkiant vakuumą pašalinami odoje susikaupę nešvarumai, poros giliai išvalomos. Galiausiai specialiai atrinktų serumų dėka, oda yra pamaitinama bei sudrėkinama.
HydraFacial procedūra padės turėti sveiką, švarią, skaisčią, gyvybingumu spinduliuojančią, puikiai sudrėkintą, pamaitintą bei atjaunėjusią veido odą!
Daugiau informacijos apie HydraFacial Kaune: https://www.amberesthetic.lt/hydrafacial-procedura
Registracijos tel.: +37061363855
Adresas: Popieriaus g. 16, Kaunas
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.