Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

HydraFacial procedūra

HydraFacial procedūra

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas) Vartotojo anketa

Reklama
Norite, jog veido valymas būtų ne skausminga, o atpalaiduojanti ir maloni procedūra. Pavargote nuo to, jog po veido valymo dar kelias dienas jis būna paraudęs ir norisi jį slėpti? Tuomet išbandykite HydraFacial procedūrą. Tai net gi trys procedūros vienoje – veido odos šveitimas, gilus valymas ir intensyvus drėkinimas.
HydraFacial procedūra puikiai tiks įvairaus amžiaus moterims ir vyrams, turintiems įvairius odos tipus. Šios procedūros dėka sprendžiamos tokios problemos kaip odos sausėjimas, ryškėjantys senėjimo požymiai, riebi oda, išsiplėtusios poros, akne, pigmentinės dėmės ir t.t.. Ši procedūra susideda iš trijų etapų - odos valymas bei eksfoliacija; ekstrakcija – gilus odos valymas, naudojant vakuuma; odos prisotinimas serumais.
Rezultatas: giliai išvalyta oda, ji tampa lygesnė stangresnė, sudrėkinta, sumažėja raukšlelės, oda tampa sveikai švytinti ir gaiva alsuojanti.

Išsamesnė informacija apie HydraFacial procedūrą Kaune: https://www.amberesthetic.lt/hydrafacial-procedura

Turite klausimų arba norite užsiregistruoti? Kreipkitės tel. +370 613 63855 arba asmenine žinute.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.