Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Aurumcentras.lt

Aurumcentras.lt

100
Parašykite autoriui
+37099999999
Tomas (Šilalė) Vartotojo anketa

Reklama
Sveikatos ir grožio namai „Aurum“ savo gyvavimo metus skaičiuoja nuo 2007-ųjų. Per visą šį laikotarpį nesustojome ieškoti būdų, kaip artimiau pažinti ir suprasti kiekvieną kolektyvo narį – darbe jis turi jaustis kaip namuose. Tvirtai vadovaujamės principu – jei darbuotojas kolektyve jaučiasi gerai, jis stengsis, kad kiekvienas į mūsų grožio namus atvykęs lankytojas jaustųsi taip pat puikiai ar net geriau.

Visada siekiame aukščiausių standartų, tad paslaugos, kurias siūlome savo klientams, yra inovatyvios, kruopščiai atrinktos, patikrintos ir leidžiančios gauti maksimalius rezultatus.

Rezervuoti laiką procedūrai galite naudodamiesi internetine registracijos sistema (registracija Šilalėje, registracija Tauragėje) arba susisiekite su mumis telefonu. Gražinkitės su mumis iš karto dviem būdais – apsilankydami sveikatinimosi ir inovatyviose grožio procedūrose. Procedūrų kategorijos: veido procedūros, pradinės reabilitacijos procedūros, kūno procedūros, endermologinis LPG masažas, kuris akivaizdžiai pagerina odos būklę, mažina celiulitą ir kūno apimtis.

Kontaktai
Šilalė, J. Basanavičiaus g. 8
El. paštas: silale@aurumgrozis.lt
Tel: +37061037100
https://www.aurumcentras.lt
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.