Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Gausaus prakaitavimo gydymas

Gausaus prakaitavimo gydymas

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas) Vartotojo anketa

Reklama
Gausus prakaitavimas gali tapti itin nemalonia problema, su kuria susiduria nemaža dalis žmonių. Tai gali sukelti tiek fizinį, tiek psichologinį diskomfortą. Ypač nepatogu gali būti žmonių susibūrimo vietose, renginiuose ir pan.. Tačiau su tuo taikstytis nėra būtina ir Jums padėti gali gausaus prakaitavimo gydymas.
Amber Esthetic klinikose atliekamas gausaus prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis. Botulino toksinas yra suleidžiamas tas į kūno sritis, kuriose yra jaučiamas gausus prakaitavimas. Taip blokuojamas prakaito liaukų funkcionavimas ir užkertamas kelias gausiam prakaitavimui. Procedūros efektyvumas jaučiamas iki 6-9 mėn..

Išsamesnė informacija: https://www.amberesthetic.lt/prakaitavimo-gydymas

Lauksime Jūsų Kaune, Popieriaus g. 16 (prie PC Molas) bei Marijampolėje, Kauno g. 47.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.