Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Bruksizmo gydymas

Bruksizmo gydymas

1
Parašykite autoriui
https://www.amberesthetic.lt/bruksizmo-gydymas-botulinu
Amber Esthetic (Kaunas) Vartotojo anketa

Reklama
Bruksizmas yra nevalingas griežimas dantimis arba per stiprus sukandimas, siejamas su stipriais žandikaulių judesiais, paprasai miegant. Nuolat griežiant dantimis gali atsirasti žandikaulio, ausų bei galvos skausmai. Bruksizmas gali sukelti ir padidėjusį dantų jautrumą, dantų nudilimą ar skilinėjimą.

Botulino toksino injekcijos yra ypač efektyvus bruksizmo gydymo būdas. Suleidus nedideles dozes botulino toksino preparato tiesiai į kramtomąjį raumenį, kuris judina žandikaulį, tokiu būdu raumuo yra atpalaiduojamas, kad sustapdytų nevalingą dantų griežimą ir žandikaulio suspaudimą. Bruksizmo gydymas botulino toksino injekcijomis padeda sumažinti žandikaulio, galvos skausmą bei kitas nemalonias problemas, susijusias su bruksizmu.

Bruksizmo gydymas botulino toksino injekcijomis atliekamos Amber Esthetic klinikose Kaune ir Marijampolėje. Maloniai Jūsų lauksime!
https://www.amberesthetic.lt/bruksizmo-gydymas-botulinu
Registracijos tel.:
Kaune +37061363855
Marijampolėje + 370 688 24855
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.