Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Botulino injekcijos

Botulino injekcijos

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas) Vartotojo anketa

Reklama
Mimikos raukšlės gali turėti gan didelę įtaką bendrai veido išvaizdai, tačiau nebūtina su tuo taikstytis. Botulino injekcijos padeda efektyviai sumažinti ar panaikinti mimikos raukšles.
Botulino injekcijų veikimas pasižymi tuo, jog jos blokuoja nervinio impulso perdavimą į raumenis. Šiems raumenims nustojus susitraukinėti, jie atsipalaiduoja ir raukšlės išsilygina. Tokiu būdu išvengiama ir naujų raukšlių susidarymo, tad tai puiki prevencinė priemonė.
Botulino injekcijos leidžia džaugtis rezultatais maždaug 4-6 mėn. Praėjus šiam laikotarpiui procedūrą galima kartoti. Atlikti daugiau nei dvi injekcijas per metus į tą pačią vietą nerekomenduojama.
Domina botulino injekcijos Kaune? Maloniai Jūsų lauksime Amber Esthetic klinikoje!
https://www.amberesthetic.lt/botulino-toksino-injekcijos
Registracijos tel.: +37061363855
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.