Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Baldai » Patalpinti skelbimą

Eilių ir eksponatų atitvarai, barjerai – Prekyba / Nuoma

Eilių ir eksponatų atitvarai, barjerai – Prekyba / Nuoma

65
Parašykite autoriui
860631237
EuroEGO (Visi miestai) Vartotojo anketa

Reklama
Atitvarai – barjerai puikus sprendimas kai yra poreikis nurodyti judėjimo kryptį, formuojant eiles, ar atveriant zonas, eksponatus. Ši praktika pasitvirtino daugelyje vietų, tokių kaip parduotuvės, muziejai, konferencijos, oro uostai, naktiniai klubai ir kt. Turime pasiūloje įvairiausių spalvų, formos ir sudėties stovų. Esant poreikiui galime pagaminti individualaus dizaino atitvarus. Atitvarai pasižymi estetiška išvaizda, yra ypač stabilūs, ilgaamžiai. Atitvarams teikiama 3 metų garantija. Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.

Atitvarai su ištraukiamomis juostomis:
www.euroego.lt/home/juostiniai-eiliu-atitvarai

Atitvarai su prikabinamomis virvėmis:
www.euroego.lt/home/virviniai-eiliu-atitvarai

Podiumai, atitvarai eilėms, degustaciniai staliukai ir stalai, pastatomi stendai prezentacijoms. FLASH baneriai ir reklama, brošiūrinės reklamai, grafinių plakatų gamyba, ardomi stendai ir info stalai. Atitvarų nuoma, reklaminiai baneriai ir stoveliai, info stalai parodoms, scenų gamyba iš aliuminio konstrukcijų. Pakylos, plastikiniai ir aliuminiai rėmai, reklaminiai stendai, firminiai stovai. Konstrukcijos scenoms, transportavimo dėžių gamyba, transportavimo krepšiai plakatams ir stendams, foto sienelių nuoma. Mobilūs staliukai parodoms, pakabinami ir pastatomi stendai, informaciniai stendai universitetams.

UAB EuroEGO Ltd.
Tel.: 860631237, 860512959
Faks.: 852060814
info@euroego.lt
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.