Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

SOSVAN krovinių birža - visos pervežimo paslaugos

SOSVAN krovinių birža - visos pervežimo paslaugos

Sutartinė
Parašykite autoriui
+37069432000
Raimundas (Visi miestai)

Reklama
WWW.SOSVAN.COM – krovinių birža, kurioje registruojasi tiek paslaugų užsakovai, tiek įvairias pervežimo paslaugas teikiantys asmenys bei įmonės. Tai platforma, kur vienoje vietoje rasite daugybę pervežimo paslaugas teikiančių asmenų ar įmonių , iš kurių tiesiog išsirinksite tinkamiausią/siūlantį žemiausią kainą/geriausiai įvertintą paslaugos teikėją. WWW.SOSVAN.COM pervežimų platformoje galite užsakyti šias paslaugas: siuntos, keleivių pervežimas, perkraustymo paslaugos, krovinių pervežimas, automobilių bei motociklų transportavimas, gyvūnų pervežimas, nestandartinių daiktų pervežimas. Reikia išsiųsti siuntą? Ieškote, kas galėtų perkraustyti į naujus namus? O gal tiesiog reikalingas asmuo, galintis jus nuvešti į oro uostą? – nesukite galvos, ieškodami paslaugos teikėjų socialiniuose tinkluose ar kitais šaltiniais – pateikę paslaugos užsakymą www.sosvan.com svetainėje – sulauksite ne vieno pasiūlymo, iš kurių tereikės pasirinkti tinkamiausią. Sukūrėme platformą tam, jog taupytume Jūsų laiką. Paslaugos teikiamos Lietuvoje bei visoje Europoje. Kviečiame apsilankyti www.sosvan.com ir sužinoti apie mus daugiau. Taip pat mus rasite soc.tinkluose: https://m.facebook.com/SOSVanpervezimopaslaugos/ https://instagram.com/sosvan.ltd?igshid=nfy5u54v mz77
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.