Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Transportas » Transporto ir kt. paslaugos » Patalpinti skelbimą

bildukų apdaila

bildukų apdaila

10
Parašykite autoriui
+37065936373
info@bildukuapdaila.lt (Vilnius)

Reklama
bildukuapdaila.lt komanda nori prisistatyti Jums. Mes atliekame daugelį vidaus apdailos darbų ir padedame Jums įgyvendinti savo svajonių projektus. Ar tai būtų nedidelis butukas, o gal didžiulis namas - mes pasiruošę kibti į darbus. Darbuojamės šioje srityje daugiau nei 7-ius metus. Dirbame linksmai, bet profesionaliai. Po mūsų apsilankymo Jūsų namų aura bus nereali. Mes galime pasirūpinti daugeliu vidaus apdailos darbų. Jeigu įsigijote butą nuomai galime Jums pasiūlyti pilną jo įrengimą (grindys, sienos, lubos, elektra, santechnika, virtuviniai, vonios, prieškambario, svetainės bei kiti baldai ar buitinė technika). Taip pat bendradarbiaujame su dizaineriais. Mūsų atliekamos paslaugos: sąmatų sudarymas; medžiagų tiekimas; techninė objekto priežiūra viso remonto metu; įvairaus sudėtingumo elektros darbai; santechnikos darbai; gipso kartono montavimo darbai; glaistymo, dažymo darbai; įvairaus formato plytelių klijavimo darbai; visų tipų grindų dangos montavimo darbai. Prikabiname Jums mūsų komercinį pasiūlymą vidaus apdailos darbams. Nekantriai laukiame susitikimo su Jumis, kad galėtume apžiūrėti Jūsų būstą bei patarti jo įsirengimo klausimais. Visais klausimais galite kreiptis ir telefonu 865936373.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.