Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Transportas » Kita » Patalpinti skelbimą

SOLO Statybos

SOLO Statybos

500
Parašykite autoriui
+370 630 45831
Vilnius
Pažiūrėti žemėlapyje
+370 630 45831 (Vilnius)

Reklama
SOLO Statybos - Vidaus Apdailos Darbai Teikiame aukštos kokybės vidaus apdailos įrengimo bei remonto paslaugas. Jūsų patogumui ir taupumui visas vidaus apdailos procesas vykdomas vienose rankose. Mūsų komandą sudaro talentingi meistrai su patirtimi savo srityje, bendradarbiaujame su elektrikais, santechnikais ir vėdinimo sistemos specialistais. Esant poreikiui, teikiame profesionalias dizainerių, baldų gamybos, monavimo paslaugas, pritaikytas mūsų klientų poreikiams. Mūsų prioritetas - greitas ir kokybiškas darbas už prieinamą rinkos kainą. Pilnai įrengiame butus per 2 mėnesius, kotedžus per 3 mėnesius, o namus per 4 mėnesius.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.