Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

SANDARUMO TESTAS, ENERGINIS SERTIFIKAVIMAS

SANDARUMO TESTAS,  ENERGINIS SERTIFIKAVIMAS

150
Parašykite autoriui
85459697752
Jonas (Visi miestai)

Reklama
Atliekame sandarumo testus namo pridavimui, rengiame energinio naudingumo sertifikatus. Aptiksime nesandarias Jūsų pastato vietas. Nesandarių vietų diagnostikai naudojame profesionalų termovizorių, dūmų generatorių ir oro srauto matuoklį. Statybos darbų kokybei užtikrinti atliekame termovizinius tyrimus, rengiame juridinę galią turinčias termovizinių tyrimų ataskaitas. Techninio tikrinimo ir analizės srityje dirbame daugiau nei 10 metų. Todėl Jums galime pasiūlyti tik aukščiausios kokybės paslaugas už gerą kainą. Mūsų paslaugos: Sandarumo bandymai Termoviziniai tyrimai Nesandarių vietų diagnostika Energinio naudingumo sertifikavimas Sandarumo testą ir termovizinį tyrimą atlikti patariame: Prieš vidaus apdailos darbus, naujai statomame name. Norint priduoti A, A+ ir A++ klasės namą. Prieš perkant būstą. Sužinosite realią pastato sandarumo būklę ir problemines vietas. Pastato viduje nesilaikant šilumai, ypač vėjuotą dieną. Sužinosite tikslias statinio vietas, pro kurias patiriami šilumos nuostoliai. Prieš investuojant į pastato šiltinimą. Sužinosite, kur tikslingiausia nukreipti investicijas. Esant didelėms šildymo sąnaudoms. Nemokamai pasikonsultuoti ar užsisakyti paslaugas galite: Tel.: +37067119199 El. p. info@aterma.lt Daugiau informacijos: https://namusandarumas.lt/ www.aterma.lt Sekite mus Facebook‘e: https://www.facebook.com/imone.aterma/ Gyvenk šiltai - mokėk mažai!
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.