Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Transportas » Kita » Patalpinti skelbimą

“Prodeck” terasų sistemos

“Prodeck” terasų sistemos

55
Parašykite autoriui
+370 686 00839
Žolyno g. 1, Darželiai, LT-13111 Vilniaus r.
Pažiūrėti žemėlapyje
ProDeck (Vilnius)

Reklama

“Prodeck” terasų sistemos - tai oficiali “ProDeck” atstovė Lietuvoje, kuri siūlo įsigyti kokybiškas WPC kompozicines terasines lentas: HOME, TERRA, EVO PRO, SOLID PRO.
Mūsų kompozitinės lentos gaminamos derinant aukštos kokybės medieną su moderniais polimerais, todėl jos pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu, atsparumu permainingoms orų sąlygoms, pelėsiams bei mechaniniams pažeidimams.
WPC lentos gali būti įvairių ilgių ir yra lengvos - tam, kad būtų patogu dirbti ir ten, kur nepatogu – ant stogų, nuokalnėse ar kitų nelygumų. Kompozitinės lentos yra panašios į natūralią medieną, tačiau savo techninėmis savybėmis jos gerokai pralenkia paprastas medines lentas.
Kuo WPC kompozitinės terasinės lentos yra pranašesnės už paprastas lentas?
1.Visiškas atsparumas permainingiems orams.
2. Ženkliai supaprastinta priežiūra lyginant su paprastomis lentomis (nereikia periodiškai aliejuoti, pilnai užtenka naudoti švelnią valymo priemonę).
3. 5 metų garantiją, kuri užtikrins lentų ilgaamžiskumą.

Daugiau info: https://www.prodeck.lt/
Tel. +370 686 00839
Email: info@prodeck.lt

Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.