Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Transportas » Kita » Patalpinti skelbimą

miltelinis dažymas

miltelinis dažymas

sutartinę
Parašykite autoriui
864607550
Panevėžys Tinklų g/ 11
Pažiūrėti žemėlapyje
Martynas (Panevėžys)

Reklama
Teikiame miltelinio dažymo paslaugą: Miltelinis dažymas yra laiko patikrintas ir priskiriamas kokybi6kiausiam dažymo būdui, patikimai saugo metalinį paviršių nuo korozijos, pasižymi ilgaamžiškumu, gaminys padengiamas tolygiu dažų sluoksniu elektrostatikos pagalba, plati spalvų, bei tekstūrų įvairovė. Gruntuojame , dažome bei lakuojame milteliniu laku!!! Turime CANDY spalvas bei metallic kuriomis galime nudažyti jūsų auto-moto detales išskirtine Jūsų norima spalva. Taip pat teikiame šratavimo/smėliavimo bei aliuminio virinimo. Ir ratlankių lyginimo paslaugas. Daugiau informacijos telefonu +37064607550 arba https://www.powderfox.lt https://www.facebook.com/Smeliavimas.Pavirsiu.Atnaujinimas/
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.