Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Transportas » Kita » Patalpinti skelbimą

Buhalterinės paslaugos

Buhalterinės paslaugos

Sutartinė
Parašykite autoriui
+37067098383
UAB "JOOLA" (Visi miestai)

Reklama
UAB ,,Joola'' - buhalterijos įmonė, teikianti buhalterinės apskaitos paslaugas, konsultacijas, susijusias su mokeščiais ir padedame norintiems įsteigti arba pertvarkyti įmonę. Finansai yra viena svarbiausių verslo sudedamųjų dalių, o buhalterija nuo to neatsiejama dalis. Pačią buhalterijos sąvoką supa ir daugiau elementų, tokių kaip teisė, vadyba ir, žinoma, ekonomika, o įvaldyti visus šiuos elementus nėra paprasta, todėl mūsų specialistai, turintys 20 metų patirtį ir puikiai išmanantys įstatymų bazę, padės Jums išspręsti visus klausimus, kurie susije su buhalterinės apskaitos tvarkymu.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.