Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Oru aušinamas pluošto lazerio suvirinimo aparato aušintuvas

Oru aušinamas pluošto lazerio suvirinimo aparato aušintuvas

2200
Parašykite autoriui
862089301885
teyu2014 (Visi miestai)

Reklama
Svetainė: https://www.teyuchiller.com Oru aušinamas aušintuvas CWFL-2000 yra specialiai sukurtas 2000W pluošto lazerinio suvirinimo aparato aušinimui ir turi dvigubą temperatūros valdymo sistemą, kuri tuo pačiu metu taikoma vėsiai QBH jungčiai / optikai ir pluošto lazerio šaltiniui. Kaip patogus naudoti pramoninis aušintuvas, ore aušinamas aušintuvas CWFL-2000 aprūpintas lengvai skaitomu vandens lygio matuokliu ir universaliais ratais ir su daugybe aliarmo funkcijų. Oru aušinamas aušintuvas CWFL-2000: 1. ± 0,5 ℃ tiksli temperatūros kontrolė; 2. Intelektualusis temperatūros reguliatorius turi 2 valdymo režimus, taikomus įvairioms pritaikomoms progoms; su įvairiomis nustatymo ir rodymo funkcijomis; 3. dviguba temperatūra patenkinti skirtingus pluošto lazerio įrenginio ir optikos poreikius; 4. Su jonų adsorbcija filtravimo ir bandymo funkcijos atitinka pluošto lazerio prietaisų veikimo reikalavimus; 5. Kelios pavojaus funkcijos: apsauga nuo kompresoriaus vėlavimo, apsauga nuo viršsrovės, vandens srauto aliarmas ir per aukštos / žemos temperatūros aliarmas; 6. Kelios galios specifikacijos; CE patvirtinimas; RoHS patvirtinimas; REACH patvirtinimas; 7. Papildomas šildytuvas ir vandens filtras. SKYPE: teyuchiller Paštas: marketing@teyu.com.cn Tel .: + 86-20-89301885 Faksas: + 86-20-84309967
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.